Dominik Pajewski

14.02.2020 (15:44)

Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.

W teledysku możemy obejrzeć historię wokalisty zespołu, Marszala, który po koncercie zostaje porwany przez zamaskowanych mężczyzn, następnie jest torturowany i indoktrynowany aż do momentu przejścia przemiany wizerunku i światopoglądu.

BRIAN MAY WKURZYŁ SIĘ I ZAATAKOWAŁ KAMERZYSTĘ [WIDEO]To co widzimy w klipie to oczywiście przenośnia
– mówi Paweł ‘Marszal’ Marszałek. - „Upadek” jest utworem poruszającym temat presji społeczeństwa na jednostkę nie dostosowującą się do powszechnie utartych schematów. Wpisywanie się w obowiązujące schematy oraz wzorowe realizowanie norm społecznych nie gwarantują poczucia szczęścia i spełnienia. Pojawiające się w pewnym momencie pytanie: ”jak to? Przecież wszystko zrobiłem jak trzeba!” pozostaje na zawsze bez odpowiedzi.

Obraz do „Upadku”, podobnie jak poprzedni teledysk „Iluzja”, powstał przy współpracy z grupą MercuryMedia.tv, która była odpowiedzialna za montaż i produkcję. Materiały koncertowe widoczne w klipie nakręcił Krzysztof Sobczyński podczas występu Pull The Wire w Ursynowskim Centrum Kultury w Warszawie.

Po bardzo dobrym przyjęciu „Iluzji” zdecydowaliśmy się jeszcze raz skorzystać z pomocy MercuryMedia.tv. – wspomina Marszal. – Ekipa wniosła sporo ciekawych rozwiązań do obrazu, chociażby psychodeliczny efekt uzyskany podczas scen torturowania, dzięki nagraniu filmu w zwolnionym tempie a następnie przyspieszeniu go przy montażu.

Płyta „Sztuka przemijania” autorstwa Pull The Wire ukazała się we wrześniu 2019 roku nakładem własnym zespołu. Za dystrybucję odpowiada Sonic Records. Minialbum zawierający 5 utworów został zarejestrowany w czteroosobowym składzie – Paweł ‘Marszal’ Marszałek (wokal, gitara, teksty), Adam ‘Micro’ Marszałek (bas), Daniel ‘Koziar’ Koźbiał (gitara), Marek Adamek (perkusja). Za nagrania i realizację dźwięku odpowiadało warszawskie studio Serakos. Zespół będzie miał okazję zaprezentować najnowszy materiał na Eliminacjach do Pol’And’Rock Festival 2020.

LINDEMANN W PRADZE 2020 - LATAJĄCE TORTY, ZDECHŁE RYBY I PORNO WIZUALIZACJE - RELACJA


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz