Dominik Pajewski

08.11.2018 (11:14)

Problemy z biletami na Rammstein w Polsce. Organizator wydał oświadczenieKoncert Rammstein w Polsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a zdobycie biletów graniczy z cudem z powodu problemów ze stroną. Organizatorzy postanowili wydać w tym temacie oficjalnie oświadczenie.

Bilety na Rammstein w Polsce dostępne są w ogólnej sprzedaży od czwartku, 8 listopada od godziny 10.00 na LiveNation.pl oraz eventim.pl. Przedsprzedaż biletów dla FANCLUBU LIFAD rozpoczęła co prawda się w poniedziałek, 5 listopada o 10:00 i trwała do środy, 7 listopada do 10:00, jednak wejściówek było dość dużo.
Niestety, zainteresowanie okazało się tak duże, że serwery nie wytrzymały, a dostanie się na stronę często graniczyło z cudem. Z tego powodu organizatorzy postanowili udostępnić krótkie wyjaśnienie. Jak czytamy:
 
Drodzy Fani i Klienci, 
dziękujemy za wszystkie informacje na temat trudności z zakupem biletów na koncert Rammstein. Pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem technicznych kwestii. Przepraszamy za wszystkie trudności! Sprzedaż ruszyła jednocześnie w kilkunastu krajach stąd tak duże obciążenie systemów. 

Pozdrawiamy serdecznie, 

Eventim.pl


 
Ceny biletów na koncert Rammstein w Polsce wyglądają następująco:
 
- Trybuny: 385zł / 275zł / 195zł

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • KWIAT JABŁONI NADAJE NOWE ŻYCIE KLASYKOWI ELDO

  2020-08-06
  Była elektronika, funk, czas na iście folkową odsłonę Lech Music: Festiwale Inaczej. Kolejnym zespołem, który wziął na swój warsztat jeden z hip-hopowych klasyków, jest Kwiat Jabłoni! Warto posłuchać ich interpretacji „Miasta Słońca” Eldo, aby poczuć klimat letnich festiwali, niezależnie od tego gdzie spędza się tegoroczne wakacje.
 • Brian May, Zakk Wylde i Steve Vai zagrali specjalną wersję ''Bohemian Rhapsody''

  2020-08-06
  W czasie padnemii, artyści starają się nadal być aktywni i działać nad nowymi projektami. Tym razem popularni gitarzyści, zagrali pod przewodnictwem Briana Maya numer ''Bohemian Rhapsody''.
 • Olimpijczycy dostaną specjalne prezerwatywy od organizatorów. Czym będą się różnić od klasycznych?

  2020-08-06
  Olimpijczycy przed zawodami mają często zakaz uprawiania seksu, głównie przez to by móc się skupić na osiągnięciu wyniku. Organizatorzy igrzysk w Japonii, postanowili trochę pomóc zawodnikom, którzy po zawodach będą chcieli się odprężyć.
 • Blackmetalowy zespół twierdzi, że Marilyn Manson ściągnął po nich gest, który widać w nowym klipie [WIDEO]

  2020-08-06
  Niedawna premiera od Marilyna Mansona wywołała wiele szumu i to nie tylko wśród fanów artysty. Okazuje się, że jest pewna grupa, która uważa, że gest zasłaniania twarzy dłonią został ściągnięty od niej. O co chodzi?
 • Metallica - S&M2: jest nowa zapowiedź specjalnego wydawnictwa

  2020-08-06
  Metallica nie zwalnia tempa i mimo braku koncertów, ma coś dla swoich fanów. Grupa szykuje wydawnictwo S&M2 i właśnie otrzymaliśmy nową zapowiedź.
 • Litza tłumaczy rezygnację z koncertu w Warszawie

  2020-08-06
  Rezygnacja Luxtorpedy z koncertu w Warszawie, wywołała sporą dyskusję wśród fanów. Robert ''Litza'' Friedrich postanowił skomentować całą sytuację, przedstawiając swoje zdanie na temat całego zamieszania.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz