Dominik Pajewski

16.10.2020 (14:02)

PIERNIKOWSKI FEAT. BRODKA “HORYZONT” – DŁUGO OCZEKIWANY EFEKT ARTYSTYCZNEJ KOLABORACJI JUŻ W SIECI“Horyzont” – tak brzmi tytuł najnowszego, wyczekiwanego teledysku Piernikowskiego i Brodki, promującego solowy album artysty “The best of moje getto”.

Za reżyserię spektakularnego obrazu odpowiada Sebastian Pańczyk, nagrodzony tegorocznym Fryderykiem za teledysk “Nag Champa” duetu Syny, którego ½ tworzy Piernikowski. Zrealizowany z rozmachem projekt producencko spięła ekipa Dobro. Za zdjęcia odpowiada Piotr Sobociński Jr., zaś postprodukcją kompleksowo zajęło się Platige Image.

LEGENDARNA GRUPA KORN WSPÓŁPRACUJE Z WORLD OF TANKS BLITZ – WSPÓLNY TELEDYSK I WYDARZENIE NA HALLOWEEN! 
Warto dodać, że wraz z premierą wideoklipu na kanale YouTube Asfalt Records rozpoczęła się przedsprzedaż kasetowego wydania “The best of moje getto”. Wśród zaproszonych do projektu gości są (oprócz Brodki) Kacha Kowalczyk (Coals), Hades i Adam Repucha. “The best of moje getto” jest jak film - tej płyty słucha się od początku do końca, lecz w przeciwieństwie do filmu - na ripicie w domu, w aucie i na mieście.  
 
“The best of moje getto” tracklista: 
 
1. Enter the getto
2. Salka ft. Hades
3. White sage
4. Horyzont ft. Brodka
5. Drive by
6. Dobre duchy ft. Kacha Kowalczyk
7. Białas chciałby ft. Adam Repucha
8. Być jak
9. Abhajamudra
10. Best of moje getto
 
Piernikowski (Robert) - producent, wokalista, autor tekstów i kompozytor. Współtwórca duetu Syny oraz nieistniejącej już grupy Napszykłat. Autor solowych krążków „Się żegnaj”, „No Fun” I “The best of moje getto”. Jego twórczość rozciąga się od synostwa, przez działalność solową aż po kompozycje teatralne. Primeshit quality.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz