Dominik Pajewski

20.02.2020 (11:15)

Perkusista Slipknota rozwalił sobie głowę, uderzając nią o bębnySlipknot od zawsze słynęli z szalonego podejścia do grania i performance, który przez wielu uważany był za dziki i czasami niebezpieczny. Idealnym przykładem jest

Slipknot od zawsze lubili szaleć na scenie, często wyskakując w tłum i dewastując sprzęt oraz scenografię. Jeżeli myśleliście, że te czasy już minęły, to musimy was wyprowadzić z błędu, Slipknot nadal są bardzo szaleni i robią dziwne rzeczy na scenie. Świadczyć może o tym fakt, że bębniarz grupy rozbił sobie głowę na scenie, uderzając nią o perkusję.

GITARZYSTA LIMP BIZKIT ZŁAMAŁ RĘKĘ, ALE I TAK ZAGRAŁ KONCERTPerkusista Slipknota rozwalił sobie głowę, uderzając nią o bębny

O nietypowej akcji opowiedział Corey Taylor w wywiadzie dla 'Ultimate Guitar':

Walnął głową o bębny i sobie ją rozciął. Rozwalił sobie łeb, co uważam za całkiem zabawne. Ma teraz gigantyczną bliznę na środku czoła. Krwawił podczas koncertu, musiał więc zdjąć maskę, żeby go zabandażowali. Wyglądał, jakby wrócił z wojny, a teraz ma bliznę pośrodku czoła, która wygląda jak otwór na monety.

Przypominamy, że Slipknot pojawią się w Polsce 2 sierpnia w Ergo Arenie. Zespołowi towarzyszyć będzie grupa Jinjer.

FIVE FINGER DEATH PUNCH WYJAŚNILI, DLACZEGO MEGADETH GRAJĄ PRZED NIMI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • Till Lindemann ma koronawirusa! Jaki jest stan wokalisty Rammstein?

  2020-03-27
  Till Lindemann zarażony koronawirusem! Jak podają niemieckie media, test na obecność koronawirusa okazał się pozytywny, a wokalista Rammstein przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.
 • Lady Pank - dodatkowy koncert w Stodole ogłoszony

  2020-03-27
  W związku z dużym zainteresowaniem nowym terminem wyprzedanego koncertu Lady Pank w Stodole (20.11.2020) oraz licznymi prośbami fanów, zespół zaplanował dodatkowy, listopadowy występ w warszawskim klubie, w ramach trasy „LP1”. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020 (sobota). Bilety dostępne w sprzedaży!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz