Anna Dziełak

12.12.2019 (15:24)

Ojciec ukarał córkę, przejmując jej Instagram na 2 tygodnie. To co zrobił z profilem jest świetne [FOTO]Rodzice i nastolatki nie mają łatwego życia. Konflikty utrudniają im wspólną koegzystencję, a kary czy fochy nie robią już specjalnie dużego wrażenia na nikim. Pewien ojciec postanowił spróbować czegoś nowego i przejął na dwa tygodnie media społecznościowe swojej córki. Nie odpisywał jednak jej kolegom, a... publikował zdjęcia.

Jesteś tatą, mamą, lub opiekunem nastolatka? Czasem może to wiązać się z prawdziwymi problemami. Kary od dawna nie są już w modzie i ciężko jest poradzić sobie z młodzieżą, która od lat ćwiczy jak obchodzić wszelkie zakazy. Ojciec tej dziewczyny, by poradzić sobie z jej zachowaniem i spowodować jego poprawę, musiał dostosować się do poziomu swojej córki. Na 2 tygodnie całkowicie przejął jej media społecznościowe. To co zrobił, może budzić sprzeczne opinie.

Ojciec przejął Instagram córki - to co zrobił może zaskoczyć! 

By dotrzeć do współczesnych nastolatek, niektórzy muszą przeskoczyć do ich świata. Tak zrobił ojciec Madelynn Sumpter, który przejął jej Instagram na dwa tygodnie. Publikował tam głównie swoje zdjęcia i oczywiście pochłoniętą nauką córkę. Większość z nich bawi i trzeba przyznać - są niesamowite. Z drugiej jednak strony trzeba pamiętać o samej Madelynn, której Instagram zyskał ogromną popularność dzięki zachowaniu taty. Czy zatem można uznać to za karę? A może dożyliśmy czasów, gdzie pokazanie w internecie zdjęcia z rodzicem jest problemem? Rozważając te kwestie, obejrzycie zdjęcia, które opublikowano na profilu 15-latki.
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz