Dominik Pajewski

18.02.2020 (15:41)

Napadł na 82-letnią kulturystkę, a ta połamała na nim stółPewien gość, który napadł na starszą kobietę, nie spodziewał się raczej, że spotka się z mocnym uderzeniem. Staruszka okazała się kulturystką, która połamała na delikwencie stół!

Delikwent, który napadł pewną 82-letnią kobietę, nie spodziewał się chyba, że trafi na osobę, która nauczy go bardzo dotkliwie dobrych manier. 28-latek zapukał do drzwi i udawał, że potrzebuje pomocy, jednak starsza pani szybko zrozumiała, że coś tu nie gra.

TILL LINDEMANN NAGRAŁ PORNO, W KTÓRYM SAM WYSTĘPUJE. WSZYSTKO W RAMACH NOWEGO PROJEKTU


Napadł na 82-letnią kulturystkę, a ta połamała na nim stół

Gdy starsza pani zrozumiała, że coś tu nie gra, zadzwoniła na policję, jednak delikwent chciał staranować drzwi. Staruszka złapała to co miała pod ręką i złamała na napastniku stół! Gdy delikwent leżał 82-letnia kulturystka wylała na niego szampon i zaczęła okładać miotłą. Finał mógł być tylko jeden, pobyt w szpitalu. Posłuchajcie, co starsza pani ma do powiedzenia na temat całej akcji:
 


ROBERT DE NIRO OTWIERA LUKSUSOWY HOTEL W WARSZWIE! GDZIE POJAWI SIĘ OBIEKT?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Andrzej Adamiak nie żyje! Wokalista Rezerwatu odszedł w wieku 60 lat

  2020-04-08
  To bardzo smutny dzień dla świata polskiego rocka. 8 kwietnia 2020, zmarł Andrzej Adamiak, wokalista, gitarzysta basowy i lider zespołu Rezerwat.
 • Fan AC/DC, zagrał koncert dla swoich sąsiadów, będąc na balkonie

  2020-04-08
  Podczas pandemii koronawirusa, niesamowicie popularne stały się koncerty na balkonach. Pewien fan AC/DC, postanowił wszystkich swoich sąsiadów, uraczyć muzyką ulubionej grupy.
 • Zawodniczka UFC spędza nago kwarantanne, czym postanowiła pochwalić się na Instagramie [FOTO]

  2020-04-08
  Podczas kwarantanny, ludziom przychodzą do głowy różne pomysły. Jedni grają na balkonach, inni trenują w domach, a jeszcze inni trenują, będąc totalnie nagimi. Taka nietypową formę treningu preferuje pewna zawodniczka UFC.
 • Gerard Way z My Chemical Romance wrzucił cztery nowe utwory [AUDIO]

  2020-04-08
  Gerard Way powrócił do aktywności muzycznej i to nie tylko tej z My Chemical Romance. Artysta udostępnił w sieci cztery nowe numery!
 • 12-letnia fanka, przerobiła ,,Angel of death Slayera'' [WIDEO]

  2020-04-08
  Slayer ma fanów na całym świecie i to w różnym wieku, czego dowodem może być nagranie 12-letniej fanki, która przerobiła ,,Angel of Death''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz