Dominik Pajewski

04.08.2020 (10:46)

Metallica wróciła do ostatniej trasy z Jasonem Newstedem. W sieci pojawiło się nagranie z 2000 rokuMetallica uczyniła z poniedziałków prawdziwe święto koncertowe. Grupa wrzuca z początkiem każdego tygodnia archiwalne nagranie i to z różnych lat działalności. Tym razem, Metallica opublikowała nagranie z ostatniej trasy, gdzie występował Jason Newsted.

Metallica od dłuższego czasu prezentuje swoim fanom archiwalne nagrania z koncertów z różnych lat. Czasami jest to sentymentalna podróż do lat 80-tych, czasami nagranie sprzed kilku lat, a innym razem prawdziwa gratka dla fanów i coś mało znanego. Tym razem, Metallica podzieliła się występem zarejestrowanym 20 lat temu, który jak się później okazało, był jednym z ostatnich z Jasonem Newstedem.

OZZY OSBOURNE: BYŁEM PRZEKONANY, ŻE UMRĘ. ARTYSTA SZCZERZE POWIEDZIAŁ O SWOICH OBAWACHMetallica wrzuciła nagranie koncertowe sprzed 20 lat

Koncert, który trafił do sieci pochodzi z Dallas, a dokładniej z 3 sierpnia 2000 roku. Tego dnia świętowano 37. urodziny Jamesa Hetfielda i jak widać na nagraniu, występ był bardzo dobrze przyjęty przez publikę. Nie zabrakło utworów z albumu ''Garage INC.'' oraz wielu klasyków, co jak się później okazało, było jednym z ostatnich występów w tym składzie. To właśnie po tej trasie, Metallica rozstała się z Jasonem Newstedem. 

SLASH OPOWIEDZIAŁ WPROST O SWOJEJ WALCE Z NAŁOGAMI: TO BYŁO NAPRAWDĘ TRUDNE ZADANIE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz