Robert Choiński

15.04.2017 (14:02)

Koncerty Babymetal z restrykcjami co do wieku, płci i wygląduBabymetal ogłasza trasę koncertową, na której panować będą niespotykane dotąd ograniczenia.

Babymetal prezentuje serię występów w Japonii, podczas których obowiązywać będą bardzo nietypowe obostrzenia. Trasa o nazwie The Five Fox Festival rozpocznie się bowiem od koncertu w tokijskim Akasaka Blitz, na który wstęp mają wyłącznie mężczyźni. Następnego dnia popisy Babymetal będą mogły podziwiać na żywo z kolei tylko przedstawicielki płci pięknej, a kolejnego... same nastolatki. Wstęp na czwarty koncert będą mieć z kolei tylko dzieci ze szkół podstawowych i osoby powyżej 60 roku życia. Na pozostałych występach obowiązują też np. ograniczenia odnośnie wyglądu - wejdą tylko ci twarzami pomalowanymi w stylu zombie.
>> Chemia zagra w USA! Szczegóły koncertów zespołu

Babymetal ogłasza trasę z restrykcjami co do płci, wieku i wyglądu     


Zasady wstępu na koncerty Babymetal w Japonii dla niektórych wydają się wręcz szokujące i już wzbudzają sporo kontrowersji wśród fanów. Wielu osobom nie podoba się, że nie będą mogli wziąć udziału w danym show tylko dlatego, że są np. za starzy lub zbyt młodzi. Czy organizatorzy koncertów rzeczywiście będą się kurczowo trzymać tych wytycznych? Wszystko wskazuje, że tak. Ze strony grupy pojawił się komunikat, w którym czytamy, że "w przypadku gdy nabywca biletu nie spełnia konkretnych wymogów, zastrzegamy sobie prawo do odmowy wstępu".


Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun nowego koncertowego DVD Babymetal - Live at Tokyo Dome.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Polski rock w światowym stylu - Burn This Song prezentują autorski sigiel i teledysk!

  2019-10-18
  Ich debiut muzyczny miał premierę na ekranach światowych kin, a koncertowy odbył się na tegorocznym festiwalu Enea Spring Break. Mowa o Burn This Song, zespole z Poznania, który swoim wykonaniem piosenki 'Black Betty' (legendy bluesa rozsławionej przez amerykańską grupę Ram Jam) zachwycił twórców hollywoodzkiej produkcji "The Choice”.
 • Polski Kawowy Kalkulator. Dzięki niemu, obliczysz kiedy masz pić kawę

  2019-10-18
  Niektórzy ludzie nie umieją funkcjonować bez kawy i dzień rozpoczyna się dla nich dopiero po małej czarnej. Polacy postanowili stworzyć Polski Kawowy Kalkulator, który pokazuje ile można wypić kawy i kiedy.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-18
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Kultowy styl AVE’a zredefiniowany w jego najnowszej kolekcji dla marki Vans

  2019-10-18
  Skate weteran z 20 letnim doświadczeniem nie przykłada zbyt wiele uwagi do ubrań; jego kolekcja Vans jest wyjątkiem.
 • Slipknot i Spice Girls w jednym numerze. Jak wypadła przeróbka?

  2019-10-18
  Slipknot ostatnio są na topie, a wszystko to dzięki najnowszej płycie, która została doceniona przez fanów i krytykę. Co chwilę pojawiają się nowe przeróbki i tym razem padło na cover w klimacie Spice Girls.
 • EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-18
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz