Robert Choiński

15.04.2017 (14:02)

Koncerty Babymetal z restrykcjami co do wieku, płci i wygląduBabymetal ogłasza trasę koncertową, na której panować będą niespotykane dotąd ograniczenia.

Babymetal prezentuje serię występów w Japonii, podczas których obowiązywać będą bardzo nietypowe obostrzenia. Trasa o nazwie The Five Fox Festival rozpocznie się bowiem od koncertu w tokijskim Akasaka Blitz, na który wstęp mają wyłącznie mężczyźni. Następnego dnia popisy Babymetal będą mogły podziwiać na żywo z kolei tylko przedstawicielki płci pięknej, a kolejnego... same nastolatki. Wstęp na czwarty koncert będą mieć z kolei tylko dzieci ze szkół podstawowych i osoby powyżej 60 roku życia. Na pozostałych występach obowiązują też np. ograniczenia odnośnie wyglądu - wejdą tylko ci twarzami pomalowanymi w stylu zombie.
>> Chemia zagra w USA! Szczegóły koncertów zespołu

Babymetal ogłasza trasę z restrykcjami co do płci, wieku i wyglądu     


Zasady wstępu na koncerty Babymetal w Japonii dla niektórych wydają się wręcz szokujące i już wzbudzają sporo kontrowersji wśród fanów. Wielu osobom nie podoba się, że nie będą mogli wziąć udziału w danym show tylko dlatego, że są np. za starzy lub zbyt młodzi. Czy organizatorzy koncertów rzeczywiście będą się kurczowo trzymać tych wytycznych? Wszystko wskazuje, że tak. Ze strony grupy pojawił się komunikat, w którym czytamy, że "w przypadku gdy nabywca biletu nie spełnia konkretnych wymogów, zastrzegamy sobie prawo do odmowy wstępu".


Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun nowego koncertowego DVD Babymetal - Live at Tokyo Dome.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-10
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Metallica wróciła na salę prób! Grupa podzieliła się nagraniem

  2020-08-10
  Metallica po kilku miesiącach przerwy, w końcu wróciła na salę prób! Co słychać u zespołu, czy możemy spodziewać się nowych rzeczy od legendarnej grupy?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz