Dominik Pajewski

11.08.2020 (14:59)

Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.

Jared Leto jest jedną z tych postaci, o której można powiedzieć, że ma wiele talentów. Jared to także prawdziwy kameleon, który potrafi niesamowicie zmienić się do roli, często wyglądając tak, że trudno go poznać. Z pewnością tak będzie i tym razem, ponieważ rola w jaką ma wcielić się artysta, będzie z pewnością wymagała zmiany wyglądu.

LUCY BURNS - OCOOLTICA. PREMIERA PIERWSZEGO KLIPU PROJEKTU [WIDEO]
 

Jared Leto ogłosił, że zagra legendarnego artystę, który miał ogromny wpływ na popkulturę

O tym mówiło się od jakiegoś czasu, jednak teraz Jared Leto oficjalnie potwierdził te doniesienia. Teraz wiemy, że aktor wcieli się w Andy'ego Warhola, jak sam napisał:

Tak, to prawda, będę grał Andy’ego Warhola w nadchodzącym filmie. Jestem niezwykle wdzięczny i podekscytowany tą okazją.


Nie wiadomo kiedy film miałby trafić do kin i kto będzie reżyserem. Jednak obecność Jareda Leto w projekcie, może już nastrajać bardzo pozytywnie.
 

CO WIDZĄ INSEKTY? NAUKOWCY STWORZYLI MAŁĄ KAMERĘ, KTÓRĄ PRZYCZEPILI DO ŻUKA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz