Dominik Pajewski

26.06.2020 (13:43)

Groził babci granatem i wpadł z całym arsenałem w altance. Takie rzeczy w województwie lubelskimNiektóre rzeczy, które dzieją się w naszym kraju, czasami potrafią zaskoczyć i przerazić jednocześnie. Tak jest w wypadku gościa, który groził pewnej starszej kobiecie granatem. Co najbardziej straszne, gość miał cały arsenał w altance.

Czasami, patrząc na to co dzieje się w różnych częściach Polski, można odnieść wrażenie, że nie wszystko jeszcze widzieliśmy. Tym bardziej, jeśli mowa tu o gościach, którzy granatami próbują zastraszyć babcie, posiadając cały arsenał broni w domu. Jednak, warto wyjaśnić całą sprawę od początku.

SŁYNNA PRZERÓBKA FRESKU JEZUSA ZOSTAŁA PRZEBITA! TERAZ RZĄDZI PRZEMALOWANIE ''NIEPOKALANEGO POCZĘCIA''


Groził babci granatem i w altance miał spory arsenał. Takie rzeczy w województwie lubelskim

33-letni mieszkaniec Bełżyc, postanowił złożyć swojej babci nietypową wizytę. Facet pojechał do staruszki i powiedział, że potrzebuje 20 tysięcy złotych, z tym, że groził czarnoprochowcem i uzbrojonym granatem. W tym momencie potrzebna była ewakuacja, a gdy antyterroryści zaczęli przeczesywać okolice, by znaleźć ewentualne miejsca, gdzie mogłyby znajdować się ukryte składy broni mężczyzny, znaleźli mocny arsenał w domku letniskowym. 

W altance znaleziono:

- 35 sztuk broni długiej,
- 10 egzemplarzy broni krótkiej
- lufy,
- zamki i komory zamkowe,
- 20 zapalników do granatów 
- 7 tys. sztuk amunicji
 
Wartość tej nietypowej kolekcji to 200 tysięcy złotych, a mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.


 

SERJ TANKIAN BRONI JOHNA DOLMAYANA PRZED HEJTEM, JAKI POJAWIŁ SIĘ W SIECI

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Jak pachnie kosmos? Stworzono perfumy, które odzwierciedlają zapach przestrzeni kosmicznej

  2020-07-06
  Zastanawialiście się kiedyś jak pachnie kosmos? Czy zimna przestrzeń kosmiczna ma zapach, a co najważniejsze, czy da się z tego zrobić perfumy? Okazuje się, że tak!
 • 365 dni zostanie usunięte z Netflixa? Jest odpowiedź platformy

  2020-07-06
  Film 365 dni stał się prawdziwym hitem, który podbija również rynek zagraniczny. Nie wszystkim podoba się tematyka produkcji i wiele osób chce, aby usunięto film z platformy. Na liczne głosy niezadowolenia odpowiedzieli przedstawiciele platformy.
 • KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu będzie Krzysztof Zalewski

  2020-07-03
  KMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, w którym gościć będą bardzo różni artyści. To osobiste pasmo, w której muzycy będą mówić o swoich ulubionych numerach i inspiracjach. Pierwszym gościem cyklu jest Krzysztof Zalewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz