Dominik Pajewski

09.08.2019 (12:04)

Euforia - sezon 2. Kiedy premiera kontynuacji kontrowersyjnego serialu?Euforia to serial w ramówce HBO, który wywołał wiele kontrowersji. W produkcji nie brak tematu narkotyków, przypadkowego seksu oraz pornografii. Produkcja okazała się prawdziwym hitem, dzięki czemu HBO zamówiło drugi sezon. Co już wiemy na temat kontynuacji serialu 'Euforia'?

Euforia to produkcja w ramówce HBO, która opowiada historię Rue Bennett, 17-letniej dziewczyny, która opuściła odwyk, na który trafiła po przedawkowaniu narkotyków. Po odwyku Rue nie zamierza żyć spokojnie, szybko powraca do nałogu, a jej otoczenie to również mocni imprezowicze. Wszystko zmienia się, gdy bohaterka poznaje Jules, jednak nie będzie to prosta relacja.

KRÓL LEW - PIOSENKI, KTÓRE NAJLEPIEJ SŁUCHAJĄ SIĘ NA SPOTIFY. UJAWNIONO TYTUŁY
Serial wywołał wiele kontrowersji, ponieważ nie brak w nim scen seksu, narkotycznych imprez i przemocy. Nie wpłynęło to jednak negatywnie na oglądalność, ponieważ serial bije rekordy popularności. Potwierdzono także, że powstanie drugi sezon Euforii!

GRA O TRON: DLACZEGO DROGON PODPALIŁ ŻELAZNY TRON? BĘDZIECIE W SZOKU

Euforia - sezon 2 - kiedy premiera?

Nie wiadomo obecnie, kiedy drugi sezon trafi na ekrany. Wiadomo jedynie, że HBO zamówiło kontynuację, a wszystko to dzięki świetnym wynikom oglądalności. Pierwszy sezon 'Euforii' zakończył się w dosyć otwarty sposób, dzięki czemu jest duże pole do napisania kontynuacji.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Zespół The Offspring wystąpi na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty

  2019-08-16
  Największy, rodzinny festiwal w ojczyźnie World of Tanks! Podczas specjalnego dnia wystąpi The Offspring.
 • Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a Lee

  2019-08-16
  W nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.
 • The Dumplings zawieszają działalność. Zanim to się stanie, zespół zagra jeszcze jedną trasę

  2019-08-16
  Ta wiadomość z pewnością nie należy do tych dobrych, przynajmniej nie dla fanów grupy. The Dumplings planują dłuższą przerwę w działalności, jednak zanim się to stanie, zespół ruszy w trasę koncertową.
 • Mike Patton powraca z legendarnym zespołem

  2019-08-16
  Mike Patton to postać w świecie rocka, która nie trzeba przedstawiać, a każdy wie, że projekty, w której zaangażowany jest artysta, to zawsze coś ciekawego. Tym razem, dowiedzieliśmy się, że artysta planuje powrócić z jednym ze swoich projektów.
 • Metallica i Greta Van Fleet ruszą we wspólną trasę. Gdzie zobaczymy zespoły?

  2019-08-16
  Spokojnie można stwierdzić, że Metallica oraz Greta Van Fleet umieją zaskoczyć. Zespoły ogłosiły wspólną trasę koncertową, co z pewnością jest zaskoczeniem i jednocześnie pewnego rodzaju pomostem międzypokoleniowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz