Dominik Pajewski

09.08.2019 (12:04)

Euforia - sezon 2. Kiedy premiera kontynuacji kontrowersyjnego serialu?Euforia to serial w ramówce HBO, który wywołał wiele kontrowersji. W produkcji nie brak tematu narkotyków, przypadkowego seksu oraz pornografii. Produkcja okazała się prawdziwym hitem, dzięki czemu HBO zamówiło drugi sezon. Co już wiemy na temat kontynuacji serialu 'Euforia'?

Euforia to produkcja w ramówce HBO, która opowiada historię Rue Bennett, 17-letniej dziewczyny, która opuściła odwyk, na który trafiła po przedawkowaniu narkotyków. Po odwyku Rue nie zamierza żyć spokojnie, szybko powraca do nałogu, a jej otoczenie to również mocni imprezowicze. Wszystko zmienia się, gdy bohaterka poznaje Jules, jednak nie będzie to prosta relacja.

KRÓL LEW - PIOSENKI, KTÓRE NAJLEPIEJ SŁUCHAJĄ SIĘ NA SPOTIFY. UJAWNIONO TYTUŁY
Serial wywołał wiele kontrowersji, ponieważ nie brak w nim scen seksu, narkotycznych imprez i przemocy. Nie wpłynęło to jednak negatywnie na oglądalność, ponieważ serial bije rekordy popularności. Potwierdzono także, że powstanie drugi sezon Euforii!

GRA O TRON: DLACZEGO DROGON PODPALIŁ ŻELAZNY TRON? BĘDZIECIE W SZOKU

Euforia - sezon 2 - kiedy premiera?

Nie wiadomo obecnie, kiedy drugi sezon trafi na ekrany. Wiadomo jedynie, że HBO zamówiło kontynuację, a wszystko to dzięki świetnym wynikom oglądalności. Pierwszy sezon 'Euforii' zakończył się w dosyć otwarty sposób, dzięki czemu jest duże pole do napisania kontynuacji.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Siłownie i baseny otwarte od 6 czerwca. Są nowe zasady, co się zmieni?

  2020-06-05
  Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie całą gospodarkę, wstrzymując wiele branż. Po zdjęciu kolejnych obostrzeń, od 6 czerwca otwarte zostaną siłownie, baseny oraz sauny, co się zmieni? Jak wyglądać będzie korzystanie.
 • Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z Mastodon

  2020-06-05
  O tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.
 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzję

  2020-06-05
  Smutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz