Dominik Pajewski

27.11.2017 (13:40)

Erotyczny gadżet z Polski podbija świat! Czym jest Lovely? [VIDEO]Mówi się, że dla chcącego nic trudnego, udowodniło to dwóch Polaków, którzy stworzyli wyjątkowy gadżet erotyczny. Sprawdźcie, czym jest Lovely.

Polacy potrafią zrobić wiele imponujących rzeczy, a czasami ich wynalazki podbijają świat. Tak jest tym razem, erotyczny gadżet o nazwie Lovely podbija świat, w czym tkwi jego fenomen? Specjalna nakładka wibrująca nakładana jest na penisa i jednocześnie specjalna nadbudowa stymuluje również partnerkę. 

Linda: będą furczały pały! Tak się robi polską erotykę

Jednak to nie wszystko, Lovely połączone jest ze specjalną aplikacją, która została stworzona przez seksuologów z Polski i USA. Aplikacja mierzy czas stosunku oraz ilość i szybkość ruchów, dzięki czemu potrafi doradzić partnerom, jak powinni uprawiać seks. 

Gadżet stał się na tyle popularny, że dwóch Polaków otrzymało 1,7 miliona dolarów dotacji na niego. Dzięki wsparci finansowemu gadżet pojawi się w: Kanadzie, Japonii, Korei Południowej, Australii i Hong-Kongu, Europie Zachodnie. Z kolei, w USA gadżet zyskał ogromną popularność jakiś czas temu. 

Molly Constable - instagram pierwszego króliczka Playboya plus size


Nakładka kosztuje 169 $, a kupić ją można na oficjalnej stronie gadżetu: www.ourlovely.com. Tak wygląda film reklamujący gadżet erotyczny Lovely.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Stand-Up na dziko - szczegóły komediowej środy na bulwarach

  2020-08-11
  W środę  (12.08) w Dzikim Brzegu startuje cykl spotkań ze Stand-Upem (Stand-Up na dziko). Kto wystąpi na pierwszym tego typu występie? Szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-11
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Staruszka wymiata przy kawałku AC/DC. To pokazuje, że muzyka łączy pokolenia

  2020-08-11
  Są takie zespoły, o których mówi się, że są absolutnie międzypokoleniowe i słucha się ich w różnym wieku. Dowodem na to może być twórczość AC/DC, która poruszyła pewną starszą panią.
 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Wardruna ogłosiła daty koncertów w Polsce! Kiedy i gdzie pojawi się zespół?

  2020-08-11
  Norweski zespół Wardruna ogłosił daty europejskiej trasy koncertowej, która będzie miała miejsce w listopadzie 2021 r.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz