Dominik Pajewski

16.07.2020 (12:28)

Dom z papieru 5 - wiemy kiedy pojawi się nowa odsłona seriiDom z papieru stał się ogólnoświatowym fenomenem, który zawładnął wyobraźnią widzów na całym świecie. Wszyscy miłośnicy serialu, czekają na to, co dalej stanie się z bohaterami i w końcu przekazano konkretne informacje.

Dom z papieru obecnie zakończył się na 4.sezonie, jednak twórcy zostawili odpowiednią furtkę, dzięki której będzie można wrócić do historii. Fani zastanawiają się jednak, kiedy zobaczymy nowy sezon serialu? Twórcy ujawnili pierwsze szczegóły piątej odsłony ''Domu z papieru''.

METALLICA ZAPOWIADA PREMIERĘ SPECJALNEGO ALBUMU!


Dom z papieru 5 - kiedy premiera nowego sezonu?

Jak ogłosił Netflix, prace nad 5. sezonem serialu zostały wznowione! Przez koronawirusa, prace nie mogły być prowadzone, jednak teraz nie ma już większych przeszkód. W takim razie, kiedy premiera? Platforma nie podaje dokładnej daty, jednak mówi się o tym, że najwcześniej może to być koniec 2021 roku lub dopiero początek 2022 roku.

OZZY OSBOURNE POWRACA DO TELEWIZJI! ARTYSTA POPROWADZI PROGRAM O ZJAWISKACH PARANORMALNYCH
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz