Dominik Pajewski

03.12.2019 (12:12)

Baby Yoda kontra Imperator. W sieci pojawiła się zabawna przeróbkaBaby Yoda podbija serca fanów Star Wars na całym świecie i staje się prawdziwym hitem, również wśród osób, które nie były nigdy fanami gwiezdnej sagi.W sieci pojawia się coraz więcej memów na temat zabawnego stworka i nie brakuje także przeróbek wideo. Jedną z nich jest starcie małego bohatera 'The Mandalorian' z Imperatorem.

Baby Yoda to postać, która ukradła cały serial 'The Mandalorian' i spokojnie można stwierdzić, że mamy do czynienia z postacią hitową. Eksperci od marketingu przewidują, że zabawki związane z Baby Yodą będą hitem sprzedaży i to przed samymi świętami. W sieci nie brak memów o kultowym stworku, a Youtube jest dosłownie zalewany przeróbkami. Jedną z nich jest, ukazanie starcia małego bohatera z samym Imperatorem.

OZZY NAGRAŁ NOWĄ PŁYTĘ W EKSPRESOWYM TEMPIE I ZE ZNANYMI MUZYKAMI


Baby Yoda kontra Imperator. W sieci pojawiła się zabawna przeróbka

Kojarzycie z pewnością scenę z 'Zemsty Sithów', gdy Yoda walczy z Imperatorem. Widowiskowa walka, pokazała moc mistrza Yody i ciężką przegraną, która zmusiła go do ukrywania się na planecie Degobah. Po premierze serialu 'The Mandalorian', postanowiono pokazać Baby Yodę w tej scenie, co dodaje uroku i tak już bardzo uroczej postaci z serialu. Zobaczcie, jak Baby Yoda poradziłby sobie z Imperatorem:


 

TO KONIEC SIMPSONÓW? TAKIE INFORMACJE POJAWIŁY SIĘ W MEDIACH

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz