Dominik Pajewski

19.05.2020 (15:10)

Axl Rose musiał zostać doprowadzony na koncert przez policję. Menadżer GNR wspomina zabawną sytuacjęW szczytowej formie, gdy Guns N' Roses wydawali swoje najpopularniejsze płyty, grupa była uznawana za najniebezpieczniejszą na świecie. Okazuje się, że Axla Rose'a wtedy trzeba było doprowadzać na koncerty siłą i to przy pomocy policji.

Guns N' Roses na przełomie lat 80-tych i 90-tych, byli grupą uznawaną za najniebezpieczniejszą na świecie. Zespół lubił ostro imprezować, dewastować hotele i często spóźniać się na swoje występy. Legenda głosi, że Axl spóźniał się na koncerty, bo oglądał ''Wojownicze żółwie ninja'', jednak bywało tak, że wokalista był doprowadzany na koncerty siłą i to przez policję.

METALLICA POWRACA DO CZASÓW MŁODOŚCI! ZESPÓŁ OPUBLIKOWAŁ KONCERT Z 1983 ROKU


Axl Rose musiał zostać doprowadzony na koncert przez policję. Menadżer GNR wspomina zabawną sytuację

Alan Niven prowadził Guns N' Roses w czasie, gdy ci zdobywali szczyty list przebojów. W 1989 roku, Gunsigrali 4 koncerty, jako support The Rolling Stones i to wtedy Axl zamknął się w pokoju hotelowym i na pół godziny przed koncertem, nie było wiadomo czy koncert GNR w ogóle się odbędzie. Jak wspomina Niven, zwrócił się on wtedy do  Michaela Cohla, szefa trasy The Rolling Stones. W wywiadzie dla ''Rock Talk'', dawny menadżer Gunsów wspomniał:

To bardzo rozsądny i opanowany gość, jak można było się spodziewać po zespole tej klasy. Zapytałem: „Czy masz przyjaciół w policji, którzy zrobią coś bez zadawania pytań?”. Odparł: „Tak i nie chcę wiedzieć, o co go będziesz prosił, wyjdę więc z pomieszczenia”.

Kiedy przyszedł ten człowiek powiedziałem mu, gdzie jest Axl, podałem adres hotelu i poinstruowałem: „Wyślesz dwóch umundurowanych ludzi w radiowozie, jeśli będzie trzeba niech wyważą drzwi i zakują go w kajdanki”.

Tak też zrobili, wsadzili go do radiowozu i sprowadzili jak najszybciej. Axl na pierwszy koncert z The Rolling Stones przyjechał radiowozem w kajdankach.

KAZIK - TWÓJ BÓL JEST LEPSZY NIŻ MÓJ. POSŁUCHAJ NOWEGO UTWORU ARTYSTY

Obecnie Guns N' Roses mocno się uspokoili i raczej nie trzeba ich siłą doprowadzać na koncerty. Zespół miał pojawić się w lato w Polsce, jednak z powodu pandnemii, cała trasa została odwołana. 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz