Dominik Pajewski

22.01.2020 (11:40)

8-latek, sprzedając koale z plasteliny, zarobił 250 tysięcy dolarówPożary, które spustoszyły Australię, były czymś co poruszyło dosłownie cały świat. Każdy starał się wspierać kraj jak się da, a pewien 8-latek postanowił ulepić koale z plasteliny. Okazuje się, że dzięki temu uzbierał 250 tysięcy dolarów!

Pożary, które dosłownie zniszczyły Australię są niewyobrażalną tragedią i katastrofą dla ekosystemu. Ogień pochłonął ogromną ilość terenu, zginęła ogromna liczba zwierząt, a ludzie nadal są bezradni. Z każdej strony świata napływają środki finansowe, które mają pomóc krajowi w walce z żywiołem. Okazuje się, że również plastelinowe koale mają ogromną moc!


Pewien diler narkotyków przekazuje 10% utargu na rzecz Australii


8-latek, sprzedając koale z plasteliny, zarobił 250 tysięcy dolarów

8-letni chłopiec chciał zebrać na rzecz Australii 1000 dolarów, sprzedając plastelinowe koale. Zbiórka jednak bardzo szybko się rozprzestrzeniła i nagle uzbierało się 250 tysięcy dolarów!

Jak powiedzieli rodzice chłopca:

Wiedzieliśmy zalew datków i mogliśmy tylko myśleć, że nie mamy aż tyle plasteliny. Mamy zamiar dostarczać koale zgodnie z obietnicą, ale to na pewnie nie stanie się z dnia na dzień.

Niestety, rodzice chłopca w końcu się poddali i na stronie zbiórki napisali, że wpłaty dokonane po 19 stycznia 2020 nie uprawniają do otrzymania koali z plasteliny. Jedno jest pewne, pięknie widzieć tego typu odzew od ludzi.

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz