Dominik Pajewski

03.07.2020 (12:56)

Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężnaPlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.

Jak głosi słynne powiedzenie, człowiek uczy się na błędach, a w zasadzie to najlepiej uczyć się na cudzych. Mocno wzięli to do serca ludzie pracujący w Sony, którzy mają za zadanie wykrywać błędy w PlayStation. 4. Wiadomo, pracując nad kolejną odsłoną konsoli, ciężko wyłapywać błędy w poprzednim modelu. Dlatego postanowiono zaangażować do tego graczy, którzy będą wykrywać błędy w działaniu konsoli. Oczywiście, za wykrycie błędów będą pieniądze.

ARTUR ROJEK NAGRAŁ NUMER Z TACO HEMINGWAYEM! POSŁUCHAJCIE WSPÓLNEJ PIOSENKI ARTYSTÓW


Znalazłeś błąd w PlayStation 4 błąd? Należy ci się za to nagroda

PlayStation Blog ujawniło szczegóły nowego programu, który przygotowało Sony. Nazwa programu to PlayStation Bug Bounty Program, czyli jak sama nazwa wskazuje, wyszukiwanie błędów w PS4. Wszystko będzie nadzorowane przez Sony Interactive Entertainment oraz HackerOne i warto dodać, że za znalezienie błędów będą pieniądze! Stawki mają wahać się od 100 do 50 tysięcy dolarów! Oczywiście, wszystko zależne jest od błędu jaki zostanie odnaleziony. Nie pozostaje nic innego, jak szukać błędów.

GWIAZDA MMA, DEADPOOLA I THE MANDALORIAN DOSTAŁA BANA NA INSTAGRAMIE. POSZŁO O NAGIE ZDJĘCIA

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz