Dominik Pajewski

17.01.2020 (15:03)

SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.

W świecie Aldor przeżyjesz przygodę w średniowiecznych krainach, gdzie zadecydujesz, jak podejść do każdej bitwy i sytuacji. Dzięki nieograniczonemu rozwojowi postaci będziesz mógł nosić dowolny sprzęt, łączyć umiejętności i inwestować w wybrane statystyki.

JAMES HETFIELD POWRACA!MUZYK OPUŚCIŁ ODWYK I PRZYGOTOWUJE WYSTAWĘ


Otwarty świat
Wojna zawsze zbiera żniwo. Zniszczone wioski, lochy pełne potworów i stare opuszczone drogi. Przemierzaj Aldor, aby dowiedzieć się więcej o wydarzeniach z przeszłości.

Ekonomia
Gospodarka wojenna jest bezwzględna, ale pełna możliwości - realizacja kontraktów, poszukiwanie skarbów, handel różnymi towarami i podróżowanie między miastami, a wszystko to aby zarobić trochę monet.

Rozwój postaci
Eksperymentuj ze swoją postacią, łącząc ponad 200 umiejętności i ponad 400 elementów wyposażenia bez żadnych ograniczeń klasowych i wymagań poziomu. Skradanie się, magia lub walka w zwarciu - każdy znajdzie coś dla siebie.

Różnorodni wrogowie
Walcz z różnymi frakcjami: nieprzewidywalnymi orkami, obrzydliwymi kultystami, wskrzeszanymi trupami - każdy z nich będzie wymagał wyjątkowego podejścia, a kombinacje wrogów sprawią, że bitwy będą bardziej napięte i ekscytujące.

Bitwy taktyczne
Starannie planuj z wyprzedzeniem i dostosowuj się do swojego otoczenia dzięki licznym umiejętnościom.

Przetrwaj przeciwności
Umieranie od ostrzy wroga jest najmniejszym z twoich zmartwień. Opanuj prosty, a za razem głęboki system operowania Twoim zdrowiem: wypalaj rany krwawiące, łagódź ból alkoholem i narkotykami, oczyszczaj krew i lecz dolegliwości wszelkiego rodzaju naparami.

Psyche
Różne sytuacje wpłyną na stan psychiczny twojej postaci. Wysokie morale może odwrócić los na twoją korzyść nawet w najbardziej beznadziejnych  zdawałoby się starciach, a z drugiej strony kiepski stan umysłu doprowadzi Cię do ataków paniki i paranoi.

Permadeath
Jeśli jesteś ryzykantem, rozpocznij grę w trybie Ironmana, w którym wszystkie twoje decyzje są nieodwracalne, a twoja postać może umrzeć raz na zawsze.

Plusy
+ Właściwie wszystko dla miłośnika rogalików ( ale coś trzeba napisać więc dajemy)
+ mega przyjemny system walki
+ system buffów i debuffów w zależności od stanu zdrowia, stanu psychicznego, głodu, pragnienia itp.
+ naprawdę inteligentne AI ( raz ganiałem się z wrogiem wokół kolumny i dziad w pewnym momencie postanowił pobiec w drugą stronę)
+ levelowanie postaci z milionem kombinacji (czyli nazwijmy to ogromnym drzewkiem umiejętności)
+ każdy cios przeciwnika może Cię zabić
+ bogaty loot ( w sensie ze dużo różnych przedmiotów znajdziecie)

Minusy
- każdy cios przeciwnika może Cię zabić ( dla mniej cierpliwych to frustrujące)
- w sumie można się przywalić do systemu walki, który jest prosty i mało efektownyOcena SuperNerda 8,5

Wymagania sprzętowe:

MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core 2 Duo E6320 or equivalent
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: GeForce 7600 512 Mb or equivalent
Miejsce na dysku: 500 MB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: DirectX compatible sound card

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 7/8/10
Procesor: Intel Core 2 Duo E6320 or equivalent
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: GeForce 7600 512 Mb or equivalent
Miejsce na dysku: 500 MB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: DirectX compatible sound card

SLIPKNOT UDOSTĘPNIŁ OBRZYDLIWY FILM KRÓTKOMETRAŻOWY [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz