Dominik Pajewski

13.04.2019 (19:22)

Pierwsze zdjęcie czarnej dziury - najlepsze MEMY [FOTO]Pierwsze zdjęcie czarnej dziury to z pewnością przełomowy moment, który warto zapamiętać. Fotografia wywołała wiele emocji i jednocześnie dała życie wielu MEMOM. Oto najlepsze obrazki nawiązujące do przełomowej fotografii.

Pierwsze zdjęcie czarnej dziury wywołało wiele emocji i dyskusji. To co zobaczyliśmy jest przełomowe dla nauki, pozwoli zweryfikować wszystko co zostało zawarte w teorii względności Alberta Einsteina i pozwoli na dalsze badania. Oczywiście internauci nie mogli zareagować inaczej, jak tylko memami, które w zabawny sposób komentują całe zamieszanie ze zdjęciem.

Czarna dziura - czym jest? Wyjaśnienie w najprostszych słowach


Pierwsze zdjęcie czarnej dziury - MEMY

Memy jakie pojawiły się po opublikowaniu pierwszego zdjęcia czarnej dziury, dosłownie zalewają internet. Ludzie w zabawny sposób komentują całe zamieszanie, a wiele osób, w postaci śmiesznych obrazków komentuje to co zobaczyli, bo często oczekiwania były inne. Zobaczcie, jak internet zareagował na pierwsze zdjęcie czarnej dziury:


Morderczy rykoszet toporem. Czy tak wygląda selekcja naturalna? [WIDEO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • „III” - premiera trzeciego albumu Oberschlesien na Barbórkę

  2019-12-11
  4 grudnia wyszedł trzeci krążek grupy z Piekar Śląskich. Konsekwentnie, jak dwie poprzednie płyty , zatytułowany jedynie cyfrą album pozostaje utrzymany w charakterystycznej dla zespołu stylistyce industrial-metalu.
 • Sprzedam Opla to już przeszłość. Zabawny film podbija sieć [WIDEO]

  2019-12-11
  Ogłoszeń w stylu 'sprzedam Opla', jest bardzo dużo w sieci, jednak to jest bardzo wyjątkowe. Tutaj nie ma miejsca na zwykły opis auta, mamy tutaj do czynienia z prawdziwym przykładem kreatywności.
 • EASTPAK X SMILEY Koncentracja na pozytywach

  2019-12-11
  Eastpak, marka znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzętu podróżniczego, ma przyjemność ogłosić wyjątkową współpracę ze Smiley.
 • Artur Rojek - Kundel: artysta powraca z nowym singlem! [WIDEO]

  2019-12-11
  Po kilku latach ciszy, Artur Rojek powraca z nowym singlem! Do sieci trafiła zapowiedź utworu pod tytułem 'Kundel'.
 • Last Christmas - można przenocować w miejscu, gdzie kręcono teledysk

  2019-12-11
  Utwór 'Last Christmas' jest uznawany za prawdziwy klasyk, który co święta jest odświeżany i nucony przez wiele osób. Okazuje się, że można przenocować w miejscu, które widzimy w teledysku!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz