Dominik Pajewski

16.07.2020 (14:59)

Nowy Batman zostanie zrealizowany w całości w studiu! Kiedy premiera?Batman jest postacią, która cały czas elektryzuje fanów i jak widać, Warner Bros chce głównie w tego bohatera inwestować pieniądze. Najnowsza część, gdzie w Mrocznego Rycerza wcieli się Robert Pattison, zostanie trochę opóźniona przez pandemię, ale jak się okazuję duża część ujęć powstanie w studiu.

Batman to postać, która inspiruje kilka pokoleń fanów i śmiało można stwierdzić, że to najpopularniejszy superbohater komiksowy. Z pewnością wie o tym wytwórnia Warner Bros, która cały czas inwestuje w człowieka-nietoperza, tworząc film i serial, który uzupełni wątki ukazane w produkcji. Wszystko co prawda opóźnia pandemia koronawirusa, jednak i to nie stoi aż tak na przeszkodzie, ponieważ film będzie realizowany w studiu!

GWIEZDNE WOJNY: CZĘŚĆ V - IMPERIUM KONTRATAKUJE ZNOWU NA SZCZYCIE BOX OFFICE W USA!


Nowy Batman zostanie nakręcony głównie w specjalny studiu

Jak przekazał Kris Tapley z podcastu ''The Call Sheet'' prace nad Batmanem mają zostać wznowione we wrześniu, a całość ma zostać realizowana w specjalnym studiu, bez ujęć w plenerze. Premiera filmu ma zostać przesunięta na października 2021. Jak widać, Warner cały czas będę rozbudowywać świat nowego Batmana, w którego wcielić ma się Robert Pattison.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz