Dominik Pajewski

26.02.2020 (15:11)

Jeździł na łyżwach przypięty do niedźwiedzia. Takie rzeczy tylko w Rosji [WIDEO]Często mówi się, że Rosja to stan umysłu. Patrząc na tego typu nagrania, nie mamy wątpliwości, że ludzie mieszkający za naszą wschodnią granicą, mają totalnie inne spojrzenie na różne rzeczy. No bo jak inaczej nazwać zachowanie, gdy facet podczepił się niedźwiedzia, by jeździć na łyżwach.
 

Rosjanie mają to do siebie, że potrafią często zaskoczyć swoim podejściem do życia i do spraw, które postrzegamy zupełnie inaczej niż oni. Wiadomo, co kraj to obyczaj i nie ma co oceniać, jednak czasami nasi sąsiedzi, często zaskakują dziwacznymi i niebezpiecznymi wybrykami.

BILLIE EILISH ZAGRANA NA WIBRATORACH. TAK BRZMI NOWA WERSJA 'BAD GUY' [WIDEO]


Jeździł na łyżwach przypięty do niedźwiedzia. Takie rzeczy tylko w Rosji

W sieci można znaleźć nagranie, gdy pewien chłopak jeździ na łyżwach, ciągnięty przez niedźwiedzia brunatnego. O ile widok niedźwiedzia w Rosji nie jest dziwny, to już niedźwiedź ciągnący człowieka na łyżwach, to już niecodzienny widok. Jak to się stało? Jak mówią właściciele niedźwiedzia, to 2-letni miś o imieniu Wasilij, którego przejęto z hodowli, z której prawdopodobnie miał trafić do cyrku. Jak twierdzą opiekunowie, zwierze kocha towarzystwo ludzi i jest wegetarianinem... Oby w tej sytuacji był jak najdłużej miłośnikiem warzyw.

POKŁÓCIŁ SIĘ Z ŻONĄ I STRZELIŁ DO NIEJ Z... KUSZY! TRAGICZNY FINAŁ AWANTURY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz