Kamil Pawłowski

14.07.2020 (10:31)

Festiwal Legend Rocka 2021 - LINE UP. Kto zagra w Dolinie Charlotty? Data, biletyFestiwal Legend Rocka to wyjątkowa impreza w pięknej Dolinie Charlotty, która co roku przyciąga tysiące fanów najlepszej rockowej muzyki. Kto wystąpi w 2021 roku? Organizatorzy potwierdzili pierwsza gwiazdę! Line up Festiwalu Legend Rocka będziemy uzupełniać na bieżąco. 

Festiwal Legend Rocka odbywa się cyklicznie od 2007 roku w malowniczych okolicznościach przyrody na pograniczu miejscowości Strzelinko i Zamełowo. Podczas trzynastu edycji festiwalu odwiedziło nasz kraj kilkadziesiąt rockowych gwiazd największego kalibru. W Dolinie Charlotty wystąpili m.in. Bob Dylan, Robert Plant, The Animals, John Mayall, ZZ Top, Carlos Santana i wielu innych. Z powodu pandemii koronawirusa czternasta edycja festiwalu została przełożona na 2021 rok. Organizatorzy festiwalu ogłosili pierwszą gwiazdę kolejnej odsłony rockowej imprezy. 

Festiwal Legend Rocka 2021 - kto wystąpi?

Line up festiwalu będziemy aktualizowany w tym miejscu. Dotychczas potwierdzono koncert:
 
Hollywood Vampires (12.08.2021)
 
Legendarny wokalista Alice Cooper, słynny gitarzysta z grupy Aerosmith -  Joe Perry i ikona kina - Johnny Depp połączyli swoje siły tworząc rockową supergrupę  The Hollywood Vampires. Swoją muzyką i nazwą zespołu chcieli złożyć hołd rockn’rollowemu towarzystwu, z którym Alice Cooper bywał w ciemnych zadymionych barach lat 70tych.

Festiwal Legend Rocka 2021 - bilety

Bilety zakupione na tegoroczny koncert zachowują swoją ważność. Wszyscy, którzy chcieliby nabyć bilety mogą to zrobić na stronach ebilet.pl, ticketmaster.pl, eventim.pl. 

Charlotta Rock Festival odbędzie się w dniach 12.06 oraz 06.08.2021.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz