Dominik Pajewski

26.06.2020 (11:27)

Cher jest w ciężkim stanie? Niepokojące doniesienia o zdrowiu artystkiNiepokojące doniesienia pojawiły się na temat stanu zdrowia Cher! Jak przekazano, artystka jest w ciężkim stanie i obecnie jest przykuta do łóżka.

Niepokojące informacje pojawiły się jakiś czas temu na temat Cher. Według doniesień, artystka jest w ciężkim stanie i obecnie jest przykuta do łóżka. Jaki jest stan zdrowia legendarnej wokalistki?

LINKIN PARK MA NIEWYDANY NUMER Z CHESTEREM BENNINGTONEM? KIEDY GO WYDADZĄ?


Cher jest w ciężkim stanie? Co się dzieje z artystką?

Amerykański tabloid "The Globe" ogłosił, że Cher jest w bardzo ciężkim stanie i praktycznie jest bliska śmierci. Podobno rodzina jest pogrążona w głębokim smutku, a lekarze nie wiedzą co dolega gwieździe, która podobno jest przykuta do łózka. Według tabloidu, wokalistka walczy o każdy oddech.

SERJ TANKIAN BRONI JOHNA DOLMAYANA PRZED HEJTEM, JAKI POJAWIŁ SIĘ W SIECI


Ile jest prawdy w tych doniesieniach? Tego nie wiadomo, jednak może być w tym ziarno prawdy, ponieważ na twitterze artystki pojawił wpis o problemach ze zdrowiem, w którym czytamy:

Zabija mnie myśl, że nie mogę protestować na ulicy w tak ważnym dla historii momencie. Oglądam wszystko w telewizji. Jestem bardzo chora. 


Oficjalnie jednak nie potwierdzono, że stan Cher jest ciężki. 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego

  2020-08-13
  Sharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.
 • Fani SOAD krytykują nowy zespół Shavo Odadjiana. Basista na to: Zawsze będą tacy idioci

  2020-08-13
  Fani System Of A Down są sfrustrowani i wygląda na to, że coraz większa złość wylewa się na widok publiczny. Tym razem dostało się basiście zespołu, który wystartował z nowym projektem.
 • Wind Of Change: The Iconic Song. Szczegóły specjalnego wydawnictwa

  2020-08-13
  SCORPIONS świętują 30. tą rocznicę wydania swojej ballady - ikony, która stała się ścieżką dźwiękową upadku Muru Berlińskiego
 • Najlepiej zarabiający aktorzy na świecie. Forbes opublikował ranking

  2020-08-13
  Ranking najlepiej zarabiających aktorów, potrafi mocno się zmieniać i co roku kto inny jest w pierwszej dziesiątce. Forbes opublikował ranking najlepiej zarabiających aktorów i kilka nazwisk może być zaskakujących w tym zestawieniu.
 • Topiel: Dom w głębi lasu czyli historia, która wydarzyła się naprawdę. Premiera nowego słuchowiska w Storytel

  2020-08-13
  W Storytel 28 lipca miało premierę nowe słuchowisko Topiel: Dom w głębi lasu inspirowane powieścią Jakuba Ćwieka.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz