Warszawa, stare miasto

i

Autor: Josefine Granding Larsson flickr.com

Warszawa: POGODA NA MAJÓWKĘ - jaka aura 1, 2 i 3 maja?

2021-04-29 13:37

Mieszkańcy i mieszkanki Warszawy liczą na słoneczny długi weekend majowy. Od tego zależy, czy majówkę 2021 uda się zorganizować w plenerze. Jaka będzie pogoda 1, 2 i 3 maja? Prognozę dla Warszawy sprawdzicie w naszym artykule.

Warszawa: POGODA NA MAJÓWKĘ - jaka aura 1, 2 i 3 maja? To pytanie zadaje sobie wiele osób żyjących w stolicy. Choć rząd ogłosił harmonogram luzowania obostrzeń na maj, to w czasie majówki w mocy pozostanie jeszcze wiele obostrzeń sanitarnych. W długi weekend między innymi wciąż będą zamknięte hotele. Odpadają więc krótkie wczasy poza miastem. Dla tysięcy mieszkańców i mieszkanek Warszawy oznacza to, że tegoroczną majówkę muszą zaplanować na miejscu. Nic więc dziwnego, że wszystkich ciekawi, jaka będzie pogoda w majówkę w Warszawie. Czy będzie padać? A może długi weekend w Warszawie będzie słoneczny? Sprawdziliśmy przewidywania synoptyków na najbliższe dni. Sprawdźcie, czy 1, 2 i 3 maja słońca nad stolicą nie zasłonią chmury.

Majówka 2021 - najlepsze piosenki na długi weekend

Pogoda w Warszawie - 1, 2, 3 maja

Jaka pogoda w Warszawie na majówkę? Czy będzie padało 1, 2, i 3 maja? A może zaświeci słońce i będzie ciepło? Wiadomo już, że prognozy dla całej Polski nie są zbyt optymistyczne. Jak jednak będzie w stolicy? Niestety w Warszawie aura też będzie kapryśna.

  • Pogoda w Warszawie 1 maja - sobota będzie zdecydowanie najładniejszym dniem majówki. W Warszawie wystąpią przejściowe zachmurzenia. Nie przewiduje się opadów. Temperatura w ciągu dnia wyniesie 14 stopni Celsjusza. Wieczorem spadnie do 7.
  • Pogoda w Warszawie 2 maja - w niedzielę będzie już padać, a słońce schowa się za chmurami. Termometry pokażą około 11 stopni w dzień i 8 wieczorem.
  • Pogoda w Warszawie 3 maja - poniedziałek również będzie deszczowy, lecz możliwe są też przejaśnienia. Średnia temperatura w ciągu dnia wyniesie 11 stopni Celsjusza. Wieczorem spadnie do zaledwie 6.
Źródło: Warszawa: POGODA NA MAJÓWKĘ - jaka aura 1, 2 i 3 maja?