TO widzi chory na COVID-19. Wstrząsający film lekarza sprawi, że z ochotą założysz maseczkę [WIDEO]

2020-11-26 14:34 a.d.
TO widzi pacjent chory na COVID-19. Wstrząsający film lekarza sprawi, że z ochotą założysz maseczkę [WIDEO]
Autor: Canva.com TO widzi pacjent chory na COVID-19. Wstrząsający film lekarza sprawi, że z ochotą założysz maseczkę [WIDEO]

Koronawirus nie istnieje? COVID-19 został zmyślony, by zmusić nas do posłuszeństwa? Takie teorie krążą po internecie i sieją zamęt. Ten film sprawi, że nawet najwięksi sceptycy zastanowią się przed wyjściem i być może zdecydują na założenie maseczki opuszczając mieszkanie. Uwaga! Ten materiał jest wstrząsający!

TO widzi pacjent chory na COVID-19 przed śmiercią. Wstrząsający film lekarza sprawi, że z ochotą założysz maseczkę. W ostatnich chwilach pragniemy być szczęśliwi, otoczeni rodziną i przyjaciółmi. Chcemy by były ciche, spokojne i gdy dożyjemy już późnej starości. To marzenie nie spełni się jednak wielu z nam, jeśli nie będziemy nosić maseczek w przestrzeni publicznej. Wstrząsający filmik nagrał amerykański lekarz. Przedstawia on, jak wyglądają ostatnie obrazy z życia dla osoby, która umiera na COVID-19. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

To widzi pacjent chory na COVID-19. Wstrząsający film lekarza

COVID-19 - objawy koronawirusa

Obejrzałeś film? Teraz już wiesz, że warto zadbać o swoje zdrowie! Koniecznie zgłoś się do lekarza, jeśli zauważysz u siebie jte objawy: 

  • gorączka
  • suchy kaszel
  • zmęczenie
  • brak węchu i smaku