RAPORT Z ANTENY 7.04.2021: protest pielęgniarek w Polsce. Czego się domagają?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

RAPORT Z ANTENY 7.04.2021: protest pielęgniarek w Polsce. Czego się domagają?

2021-04-07 10:28

Pielęgniarki szykują się do strajku generalnego! Od końcówki ubiegłego roku wchodziły z pracodawcami w spory zbiorowe, teraz to już tylko kwestia wyboru terminu. Pielęgniarki pracują ponad siły i mają dość - mówi Longina Kaczmarska z Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych.

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 7.04.2021:wyłowią bombę z czasów drugiej wojny światowej
  2. RAPORT Z ANTENY 7.04.2021: skradziono samochód z butlami z tlenem dla szpitali!

RAPORT Z ANTENY 7.04.2021: protest pielęgniarek w Polsce. Czego się domagają? Pielęgniarki nie otrzymały jak dotąd obiecanych dodatków covidowych, a wypłaty są takie same jak dla niżej wykwalifikowanych pracowników szpitali. Brakuje też zachęt dla nowych pielęgniarek, choćby podniesienia płacy.

Raport z Anteny godz. 10

RAPORT Z ANTENY 7.04.2021:wyłowią bombę z czasów drugiej wojny światowej

Spróbują wydobyć bombę z czasów drugiej wojny światowej. Saperzy szykują się do kolejnej akcji w Szczecinie. Pocisk znaleziono na dnie Basenu Kaszubskiego przy Nabrzeżu Chorzowskim. Cała akcja obędzie się w południe, nie będzie konieczna ewakuacja mieszkańców.

RAPORT Z ANTENY 7.04.2021: skradziono samochód z butlami z tlenem dla szpitali!

Dowoził butle z tlenem dla chorych na koronawirusa lecz wczoraj w nocy skradziono mu samochód. Z butlami w środku... Firma Michała Dulęby z Łodzi od listopada dowozi niezbędny sprzęt do łódzkich szpitali. Pracował nawet w święta, teraz nie ma jak. A skradziony został czerwony SUV. Więcej o tym przeczytacie też TUTAJ.

Sonda
Obawiasz się o swoje zdrowie i sytuację epidemiologiczną w Polsce?
Źródło: RAPORT Z ANTENY 7.04.2021: protest pielęgniarek w Polsce. Czego się domagają?