Mistrzem Polski jest Legia

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Mistrzem Polski jest Legia

RAPORT Z ANTENY 17.05.2021: więtowanie mistrzostwa kraju dla stołecznego klubu skończyło się interwencją policji!

2021-05-17 10:11

16 śosób zatrzymanych, członkowie Legii - z mandatami. Wczorajsze świętowanie mistrzostwa kraju dla stołecznego klubu skończyło się interwencją policji. Jakie jeszcze mamy dla Was wiadomości z kraju i świata? Sprawdźcie w naszym raporcie z anteny!

Spis treści

  1. RAPORT Z ANTENY 17.05.2021: szczepienia przeciw COVID-19 dla szesnastolatków i siedemnastolatków
  2. RAPORT Z ANTENY 17.05.2021: Iga Świątek na najwyższym miejscu w karierze w światowym rankingu tenisistek

16 osób zatrzymanych, ponad 270ąt wylegitymowanych.  Kibice spotkali się w rejonie pomnika Syrenki na warszawskich bulwarach Świętowali obronę tytułu Mistrza Polski przez Wojskowych. Część kibiców miała ze sobą race, tymczasowo wstrzymany został ruch na Moście Świętokrzyskim. To przez duże zadymienie. Po przyjeździe policji, na miejscu była grupa chuliganów. W trakcie zatrzymań sześciu policjantów zostało lekko rannych. Co ciekawe - mandaty otrzymali też członkowie drużyny Legii Warszawa, którzy byli na miejscu.

Raport z anteny 17.05, godz.10

RAPORT Z ANTENY 17.05.2021: szczepienia przeciw COVID-19 dla szesnastolatków i siedemnastolatków

Od wczoraj - można wypełniać kwestionariusz. Od dziś - można się rejestrować. O północy ruszyły zapisy na szczepienia przeciw COVID-19dla szesnastolatków i siedemnastolatków. Warunek jest jeden - zgodę muszą wyrazić rodzice lub opiekunowie prawni. Wcześniej trzeba też wypełnić specjalny formularz.

RAPORT Z ANTENY 17.05.2021: Iga Świątek na najwyższym miejscu w karierze w światowym rankingu tenisistek

Iga Świątek na najwyższym miejscu w karierze w światowym rankingu tenisistek. Polka w ogłoszonym właśnie zestawieniu zajmuje 9-te miejsce. Wcześniej przekazywano, że będzie 10-ta, ale Świątek przeskoczyła też Karolinę Pliszkową, którą wczoraj bez straty gema pokonała w finale turnieju w Rzymie. A o tym zwycięstwie mówi cały sportowy świat. I co ciekawe sama Świątek, w trakcie finału nawet nie zerkała na wynik. Jak przyznała - dopiero po meczu od trenera dowiedziała się, że wygrała do zera.

Źródło: RAPORT Z ANTENY 17.05.2021: świętowanie mistrzostwa kraju dla stołecznego klubu skończyło się interwencją policji!