Rafał Trzaskowski apeluje - Wspierajmy lokalne knajpy!

i

Autor: YouTube Prezydent m.st. Warszawy - kanał oficjalny Rafał Trzaskowski

Rafał Trzaskowski apeluje - Wspierajmy lokalne knajpy!

2021-04-14 10:53

Wszystkie warszawskie lokale gastronomiczne przeżywają bardzo trudny okres. Wiele stołecznych restauracji znajduje się dziś na skraju bankructwa. O wsparcie dla lokalnych knajp zaapelował niedawno Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Szczegóły znajdziecie w naszym artykule.

Restauracje w Warszawie w dobie pandemii koronawirusa w Polsce mają bardzo ciężko! Kolejne obostrzenia sanitarne uniemożliwiają im normalne funkcjonowanie. Regulacje wprowadzone podczas twardego lockdownu zakazują bowiem serwowanie posiłków na miejscu. Możliwe jest tylko sprzedawanie dań na wynos lub korzystanie z usług kurierów dostarczających jedzenie. To oczywiście przekłada się na zyski warszawskich restauracji, które zarabiały głównie na gościach przychodzących do swoich ulubionych miejsc. Zyski spadły do tego stopnia, że wielu restauratorów może być zmuszonych zamknąć swoje lokale. Wizja Warszawy bez restauracji jest czymś nie do wyobrażenia, dlatego co chwilę słyszymy apele o wsparcie dla knajp. Niedawno zaangażował się w to również Prezydent Warszawy. W krótkim wideo Rafał Trzaskowski zachęca Warszawiaków i Warszawianki do pomocy stołecznym restauracjom.

Dr Paweł Grzesiowski: Szczepionka da sportowcom ZASTRZYK energii | Futbologia

Prezydent Warszawy: "Warto kupić coś na mieście"

Rafał Trzaskowski udostepnił na swoim kanale na TouYube krótkie wideo, w którym apeluje o pomoc dla knajp w Warszawie. Prezydent miasta namawia mieszkańców, by kupowali posiłki na wynos, lub zamawiali je do domów. To najlepszy sposób, by pomóc restauracjom w Warszawie.

Restauracje, kawiarnie - cała branża gastronomiczna z powodu pandemii boryka się z gigantycznymi problemami. Możesz pomóc lokalowi z Twojej okolicy przetrwać ten trudny czas. Zamów coś na wynos lub do domu, żebyśmy po pandemii znów mogli spotkać się naszych ulubionych knajpach - czytamy pod nagraniem

Źródło: Rafał Trzaskowski apeluje - Wspierajmy lokalne knajpy!