zdjęcia

Policjanci byli w szoku. Takim samochodem jechał do Gruzji

2023-12-02 21:29

Stołeczni policjanci nie kryli zaskoczenia, a nawet przerażenia, na widok samochodu, jakim zmierzał do Gruzji kierowca. Peugeot wyglądał na pojazd ze złomowiska, ze wgniecionym dachem, z wybitymi szybami i wieloma innymi uszkodzeniami. Samochód zabrała laweta, a kierowca został ukarany mandatem w wysokości 3 tysięcy złotych.

Samochodem ze złomowiska do Gruzji

Zatrzymany przez warszawskich policjantów pojazd był w opłakanym stanie, wyglądał jak powypadkowy albo uszkodzony na złomowisku, ze wgniecionym dachem, wybitymi szybami i wieloma innymi uszkodzeniami. Kierowca umieścił tablicę rejestracyjną za przednią szybą.

"Wydaje się, że w naszej służbie widzieliśmy już wszystko. Okazuje się jednak, że są sytuacje, które nie tyle dziwią, co wręcz przerażają. Policjanci Komendy Stołecznej Policji zatrzymali kierującego, który "autem" w takim stanie jechał do Gruzji" - czytamy w mediach społecznościowych KSP.

Samochód trafił na lawetę, a kierowca zapłaci mandat o większej wartości niż jego auto - 3 tysiące złotych.

Dodajmy, że z Warszawy do stolicy Gruzji, Tibilisi, jest ponad 2,6 tys. kilometrów, jadąc bez przerwy trasa zajęłaby ok. 35 godzin.

Niebezpiecznie na drogach. Wypadek na A4
Źródło: Policjanci byli w szoku. Takim samochodem jechał do Gruzji