Podejmij decyzje dotyczącą reklam - komunikat na Facebooku. Zapłacisz, jak źle klikniesz!

i

Autor: Facebook Podejmij decyzje dotyczącą reklam - komunikat na Facebooku. Zapłacisz, jak źle klikniesz!

UWAŻAJ NA TEN KOMUNIKAT

Podejmij decyzje dotyczącą reklam - komunikat na Facebooku. Zapłacisz, jak źle klikniesz!

2023-11-09 10:26

Osoby zarządzające Facebookiem podjęły ostateczną decyzję. Po 15-latach działania serwisu społecznościowego bezpłatnie, przyszedł czas na duże zmiany. Facebook zalany zostanie reklamami, ale uchronicie się przed tym wykupując drogą subskrypcję. O co dokładnie chodzi? Jak korzystać z Facebooka bezpłatnie i na czym polega subskrypcja? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Podejmij decyzje dotyczącą reklam - komunikat na Facebooku
  2. Facebook - komunikat dotyczący reklam

Podejmij decyzje dotyczącą reklam - komunikat na Facebooku pojawia się zaraz po wejściu na główną stronę. Niektórym osobom jeszcze się nie wyświetlił, ale z pewnością stanie się to lada chwila. Ma to związek z wprowadzeniem opłat za korzystanie z serwisu bez reklam. Choć jeszcze kilka lat temu właściciel obiecał, że nigdy nie wprowadzi płatnych opcji, to ostatecznie zmusiły go do tego zmiany rynkowe. Chociażby decyzja o wprowadzeniu płatnego YouTube, a przede wszystkim serwisu X, czyli dawnego Twiterra. Mark Zuckerberg doszedł do wniosku, że skoro inni zarabiają, to on też powinien. Cena za Facebooka bez reklam szokuje, ale właśnie trzeba zadecydować, w jaki sposób chcecie korzystać z platformy społecznościowej.

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Podejmij decyzje dotyczącą reklam - komunikat na Facebooku

Komunikat na Facebooku wymusza od nas podjęcie decyzji w sprawie wykupienia subskrypcji lub korzystania z serwisu z reklamami. Zaraz po uruchomieniu strony lub aplikacji pojawia się komunikat: Z powodu zmiany przepisów w twoim regionie możesz teraz wybrać, czy chcesz dalej korzystać z produktów Meta za darmo. W tym celu zezwól nam na używanie Twoich informacji na potrzeby reklam. Aby korzystać z produktów Meta bez reklam, możesz wykupić subskrypcję. Nie można ominąć tego komunikatu i trzeba przejść przez zapisy w regulaminie.

Facebook - komunikat dotyczący reklam

Facebook wymusza na wszystkich podjęcie trudnej decyzji. Możecie korzystać z tego serwisu społecznościowego bez reklam płacąc 58 złotych miesięcznie lub korzystać z serwisu z reklamami jednocześnie wyrażając zgodę na zbieranie przez firmę Meta danych o was. W skrócie sprzedajecie swoje dane za 58 złotych. 

Najpierw pojawia się komunikat dotyczący reklam na Facebooku:

Facebook płatny - komunikat

i

Autor: Facebook - źródło własne

Następnie dostajecie propozycję wykupienia subskrypcji lub korzystania z produktów Meta bezpłatnie z reklamami. Jednocześnie przy subskrypcji widnieje zapis, że informacje o nas nie będą wykorzystywane na potrzeby reklam. 

Facebook płatny - komunikat

i

Autor: Facebook - źródło własne

Jeśli zdecydujecie się na korzystanie z Facebooka z reklamami, to wtedy będziecie musieli zaakceptować regulamin. Widnieją w nim zapisy, że zgadzacie się na:

  • Dalsze korzystanie z informacji z Twoich kont dodanych do tego Centrum kont w celu wyświetlania reklam;
  • Dalsze korzystanie z plików cookie w produkach Meta w celu personalizacji wyświetlanych reklam oraz mierzenia ich wyników;
Facebook płatny - komunikat

i

Autor: Facebook - źródło własne
Źródło: Podejmij decyzje dotyczącą reklam - komunikat na Facebooku. Zapłacisz, jak źle klikniesz!