Chryzantemy przed Pałacem Kultury i Nauki

i

Autor: Jacek Turczyk Chryzantemy przed Pałacem Kultury i Nauki

Pałac Kultury i Nauki sadzi chryzantemy. Ty też możesz wesprzeć przedsiębiorców!

2020-11-02 18:31

Nie znalazły się na cmentarzach, ale jest dla nich miejsce w Pałacu Kultury i Nauki. Zarząd budynku postanowił wspomóc lokalnych przedsiębiorców i zasadzić chryzantemy przed budynkiem. Jak możesz wspomóc sprzedawców kwiatów i ozdobić Warszawę?

Jak w sklepie płacić ręką | ESKA XD - Mobmania #6

Chryzantemy przed Pałacem Kultury i Nauki

Kwiaty zamiast na cmentarz - pod Pałac Kultury! Zarząd budynku znalazł miejsce na chryzantemy, których przez zamknięte cmentarze, lokalni przedsiębiorcy nie mogliby sprzedać w większych ilościach. Włodarze Pałacu Kultury i Nauki zaczęli kupować kwiaty i sadzić je w donicach wokół budynku. Pierwsze chryzantemy już są.

Posadziliśmy symbolicznie pierwsze kwiaty przed wejściem głównym do Pałacu Kultury i Nauki. To miejsce momentalnie się zmieniło - jest kolorowe i radosne. Kolejne pojawią się w następnych dniach - mówi wiceprezes spółki ZPKIN, Sebastian Wierzbicki.

Czytaj także: Najmniejsza planeta swobodna we wszechświecie! Odkryli ją naukowcy z UW [WIDEO, ZDJĘCIA]

Chryzantemy przed Pałacem Kultury - dlaczego zostały zasadzone? 

Kupione kwiaty mają nie tylko spełniać rolę ozdób, ale także wspomóc sprzedawców.

Głównym założeniem było wsparcie przedsiębiorców, więc jeździmy w miejsca, gdzie te kwiaty są sprzedawane i gdy kupcy z nimi zostaną, to będziemy je od nich sukcesywnie skupować - podkreślał Sebastian Wierzbicki.

Do upiększania terenu wokół Pałacu Kultury mogą się włączyć także warszawiacy. Wystarczy zostawić kupione wcześniej chryzantemy przed głównym wejściem do budynku.

Czytaj także: Uwaga kierowcy! We wtorek zmieni się organizacja ruchu przy Południowej Obwodnicy Warszawy

Źródło: Pałac Kultury i Nauki sadzi chryzantemy. Ty też możesz wesprzeć przedsiębiorców!