Ilustracja do artykułu

i

Autor: brak danych

OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

2020-10-23 11:32

W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - Moda na home office odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.

OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY to cykl wydarzeń organizowanych wspólnie z magazynem KMAG, na które Elektrownia Powiśle zaprasza wszystkich miłośników mody, polskich marek i najnowszych trendów. Na pierwszym z nich duet projektantów Paprocki&Brzozowski, jedna z najbardziej znanych polskich stylistek gwiazd Jola Czaja oraz goście specjalni, sprawią, że widzowie poznają tajniki ich pracy i odkryją stylowe inspiracje na nadchodzący sezon bez wychodzenia z domu! Podczas spotkań dowiemy się m.in. jakie ubrania to must have w każdej szafie, jak ubrać się by wyglądać jak gwiazda i jak bawić się modą by każda stylizacja była wyjątkowa.

OZZY OSBOURNE I JUDAS PRIEST OGŁOSILI WSPÓLNĄ TRASĘ PO EUROPIE

Motywem przewodnim pierwszego spotkania z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY, które odbędzie się w najbliższą sobotę 24 października o godz. 16:00 na Facebooku Elektrowni Powiśle, będzie Moda na home office. Dodatkowo, podczas wydarzenia odbędzie się konkurs, dostępny dla wszystkich uczestników.

Kolejne spotkania online w ramach cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY zaplanowane są co tydzień, w każdy czwartek. Tematyka kolejnych spotkań online dotyczyć będzie m.in. Polskich marek jako alternatywy dla sieciówek, Zrównoważonej mody, Jak zmonetyzować modę, 10 zasad klasycznej mody męskiej. Odbędą się też inspirujące wykłady online na temat Historii mody i Historii plisy.

'MISTRZ KIEROWNICY UCIEKA' POWRÓCI! DOCZEKAMY SIĘ SERIALU

Wystarczy śledzić Elektrownię Powisle na Facebooku, Instagramie oraz odwiedź zakładkę wydarzenia na stronie www.elektrowniapowisle.com, by być na bieżąco ze wszystkimi szczegółami cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY.