Obwodnica Marek

i

Autor: Artur Jarząbek Obwodnica Marek

Obwodnica Marek zyska nowy zjazd. W czwartek otwarcie węzła Kobyłka

2020-11-17 18:00

Obwodnica Marek od czwartku 19.11.2020 z węzłem Kobyłka. Drogowcy przygotowują się do otwarcia zjazdu właśnie na Kobyłkę i Nadmę. To dobra wiadomość dla kierowców, którzy stali w korkach.

ESKA XD #010

Obwodnica Marek: Dobra wiadomość dla kierowców

Obwodnica Marek zyska nowy zjazd. W czwartek drogowcy otworzą węzeł Kobyłka. Kierowcy będą mogli zjechać tam właśnie w kierunku Kobyłki i Nadmy, a to powoli rozładować korki w innym miejscu.

- Otwarcie tego węzła zapewne również odciąży węzeł Zielonka, przez który przede wszystkim teraz odbywa się ruch - mówi Małgorzata Tarnowska z warszawskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

CZYTAJ TAKŻE: Warszawa poprosiła o 53 respiratory. Rząd przekazał dwa, w dodatku jeden nie działa

Praca na finiszu

Prace na Obwodnicy Marek dobiegają końca. - Uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie kładki dla pieszych w rejonie ul. Ceglanej. W tym miesiącu zostanie otwarta. Trwają prace wykończeniowe na wiadukcie w ciągu ulicy Dworkowej. Na drogach dojazdowych i ścieżkach rowerowych - mówi Małgorzata Tarnowska.

CZYTAJ TAKŻE: Umów wizytę w urzędzie skarbowym online! Jak to działa?

Kiedy koniec prac na Obwodnicy Marek?

Wszystkie prace mają zakończyć się wiosną przyszłego roku, chociaż drogowcy mają na dzieje, że stanie się to wcześniej - do końca 2020 roku.

Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?

Pytanie 1 z 1
Dowód osobisty z odciskiem palców - dobry pomysł?
Źródło: Obwodnica Marek zyska nowy zjazd. W czwartek otwarcie węzła Kobyłka