Mecz Polska-Francja na Euro 2024. O której zagrają Polacy? Gdzie oglądać mecz?

i

Autor: AKPA O której i gdzie oglądać mecz Polska-Francja na Euro 2024?

euro 2024

Mecz Polska-Francja na Euro 2024. O której zagrają Polacy? Gdzie oglądać mecz?

2024-06-25 9:12

Faza grupowa na tegorocznych Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej powoli zmierza ku końcowi. We wtorek 25 czerwca ostatnie mecze rozegrają drużyny grupy D, częścią której jest także Polska. Drużyna Holandii zmierzy się z Austrią, zaś nasza reprezentacja stanie na murawie z Francją. O której rozpocznie się mecz Polaków? Gdzie go oglądać?

Powoli przechodzimy do fazy pucharowej tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Na wtorek 25 czerwca wyznaczone zostały dwa ostatnie mecze Grupy D, w skład której wchodzi także Polska reprezentacja. Pierwszy mecz rozegraliśmy z Holandią, który, mimo dobrej gry, zakończył się dla nas porażką i wynikiem 2:1 dla drużyny przeciwnej.

Drugi mecz Polakom przyszło rozegrać w piątek 21 czerwca z reprezentacją Austrii. Choć ten jeszcze na koniec pierwszej połowy prezentował wynik 1:1, to w drugiej połowie drużyna przeciwna zaczęła pokazywać, że żarty się skończyły i dobiła kolejne dwie bramki przewagi nad Polakami, z czego gol Arnautovića był efektem rzutu karnego, który to sędzia zarządził w wyniku faulu Wojtka Szczęsnego. Niestety, strat nie udało się nam odrobić, w wyniku czego drugi mecz fazy grupowej na Euro 2024 również zakończyliśmy z wynikiem przegranym, dokładnie 3:1 dla Austrii. Tego samego dnia mecz rozegrały reprezentacje Holandii i Francji - bezbramkowy remis zadecydował o tym, że już w piątek 21 czerwca było wiadomo, że Polska, jako pierwsza drużyna na Euro 2024, nie ma szans na wyjście z grupy.

EURO 2024 WIDEO: Polscy kibice opanowali Berlin. Tłumy na ulicach przed meczem Polska - Austria

Kiedy mecz Polska-Francja na Euro 2024?

Przed naszą reprezentacją ostatni mecz fazy grupowej. Rozgrywka z Francją odbędzie się we wtorek 25 czerwca o godzinie 18:00.

Polska-Francja - gdzie oglądać ostatni mecz Polaków w fazie grupowej na Euro 2024?

Mecz będzie można oglądać za pośrednictwem TVP 1, ale także za pośrednictwem tvpsport.pl, aplikacji mobilnej, aplikacji Smart TV oraz platformy HbbTV. Rozgrywkę komentować będą Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow.

Sprawdź zdjęcia z meczu Polska-Austria:

Listen on Spreaker.