Kolejny, dziwny trend na TikToku. Jak ma wyglądać idealny seks?

i

Autor: freeimages.pl/Pedro Simao

Kolejny, dziwny trend na TikToku. Jak ma wyglądać idealny seks?

2021-03-15 12:03

TikTok jest platformą z ogromnymi zasięgami, która co chwilę zalicza wzrost użytkowników. Niestety, im więcej użytkowników, tym więcej dziwnych akcji i contentu, który często skręca w niebezpieczną stronę. Tak jest i tym razem, ponieważ teraz na TikToku panuje trend na ukazywanie idealnego seksu.

TikTok z miesiąca na miesiąc bije kolejne rekordy i raczej nie ma co narzekać na brak zainteresowania wśród użytkowników. Niestety, im więcej użytkowników, tym większa szansa na to, że pojawi się tam zły content, a takim są niewątpliwie dziwne challenge. Jednym z najpopularniejszych ostatnio jest pokazywanie idealnego seksu na TikToku.

Tak zmieniała się Katarzyna Figura. Najgorętsze role ikony seksu polskiego kina

Nowy trend na TikToku, teraz pokazuje się idealny seks

Na TikToku, który reklamowano w większości jako aplikację dla dzieci i młodzieży, zaczął robić się popularny trend, na pokazywanie idealnego seksu. Jest to spowodowane w jakimś stopniu pandemią, która zmusiła osoby działające na OnlyFans, by szukać opcji reklamy gdzieś indziej. Z powodu pandemii, wiele osób straciło pracę i zaczęło szukać zarobku na OnlyFans. Stąd ogromna ilość kont, przez co ciężko przebić się w algorytmie, a co za ty idzie, ciężko zarobić konkretniejsze pieniądze. To właśnie jest powodem pojawiania się na TikToku tego typu contentu. 

Teraz na TikToku króluje trend, gdzie użytkownicy i użytkowniczki doradzą w temacie 'dobrego seksu'. Okazuje się, że 'dobry' seks to ten pełen perwersji i różnych udziwnień, a te 'zły', to klasyczne podejście do zbliżenia z drugą osobą. Oczywiście administratorzy próbują walczyć z tym, jednak ciężko jest zatrzymać falę nowych nagrań. Jedno jest pewne, trend wkrótce się skończy i przyjdzie kolejny, oby tylko taki, który nie krzywdzi innych...

Sonda
TikTok - korzystasz z apki?