Żywiec

i

Autor: Materiały prasowe

Żywiec Zdrój

Kiler wody nie leje, Kiler wodę pije - ale tylko z Mocny Gaz

2023-10-19 9:04 Materiał sponsorowany

“Prawdziwy Kiler nie ma pęcherza, Prawdziwy kiler ma pompę” – ten cytat z komedii “Kiler” wszedł do języka potocznego na stałe, podobnie jak wiele innych. Anatomia prawdziwego twardziela nie pozostawia wątpliwości, ale jak jest z preferencjami dotyczącymi napojów? Paliwo do rakiet? Magiczny napitek od galijskich druidów? Nic z tych rzeczy. Prawdziwy Kiler wybrał Mocny Gaz!

Artysta takiego formatu i z takim doświadczeniem jak Cezary Pazura wie doskonale, że oprócz warsztatu musi dbać o formę. W końcu ciało to jedno z narzędzi pracy aktora i utrzymanie go w odpowiedniej kondycji pozwala na podejmowanie nawet najtrudniejszych aktorskich wyzwań. Właśnie dlatego prawdziwy Kiler wybiera „magiczny napój”, który ma dobry smak, a przy okazji nie zaszkodzi jego skuteczności.

- Osobiście nie lubię słodzonego, bo cenię sobie zdrowy styl życia. Uznaję przede wszystkim wodę – zapewnia Cezary Pazura.

Krótko i na temat, tak jak powinien wypowiadać się profesjonalny kiler… to znaczy aktor. A może jedno i drugie? Jedno wiemy na pewno: Jeżeli w szare i deszczowe dni brakuje Wam atmosfery lata, swobody i słońca, możecie po nie dosłownie sięgnąć. Wystarczy złapać za butelkę jednej z wód Żywiec Mocny Gaz i cieszyć się wielkimi bąbelkami i klimatem letnich wakacji!