EURO 2021: Strefa Kibica w Polsce! Gdzie zostanie utworzona? Na jaki mecz?

i

Autor: TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS EURO 2021: Strefa Kibica w Polsce! Gdzie zostanie utworzona? Na jaki mecz? (TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS)

EURO 2021: Narodowa Strefa Kibica powstanie. [GDZIE, KIEDY, CENA]

2021-06-10 11:22

Narodowa Strefa Kibica powstanie.. Tak poinformował wicepremier, minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński. To oznacza, że kibice piłki nożnej będą mogli obejrzeć spotkanie na dużym telebimie. Gdzie zostanie zorganizowana taka strefa?

Spis treści

  1. EURO 2021: Narodowa Strefa Kibica. GDZIE?
  2. EURO 2021: Narodowa Strefa Kibica. CENA
  3. EURO 2021: Narodowa Strefa Kibica. KIEDY?

EURO 2021: Strefa Kibica w Polsce! Gdzie zostanie utworzona? Na jaki mecz? Większość kibiców nie do końca wierzyła, że powstanie Narodowa Strefa Kibica. W trakcie Mistrzostw Europy w 2016 roku, tego typu wydarzenie zostało zorganizowane na Stadionie Narodowym. W związku z tym, że w 2021 roku, PGE Narodowy został przekształcony jako szpital tymczasowy, a także jeden z największych punktów szczepień przeciw COVID-19, raczej nikt nie spodziewał się, że Strefa Kibica tam powstanie.

EURO 2021. Strefy kibica w miastach! Gdzie i jak obejrzeć mecz?

Największe piłkarskie hity wszechczasów!

EURO 2021: Narodowa Strefa Kibica. GDZIE?

Narodowa Strefa Kibica będzie pierwszym całostadionowym wydarzeniem na PGE Narodowym w tym roku. Wcześniej był on wykorzystywany m.in. jako szpital tymczasowy. Będzie także pierwszym od ponad półtora roku wydarzeniem dotyczącym piłkarskiej reprezentacji Polski na tym obiekcie. Mecze Polaków w UEFA EURO 2020 są jedną z pierwszych okazji do wspólnego przeżywania pozytywnych emocji związanych z kibicowaniem polskiej reprezentacji w piłce nożnej po okresie pandemii - zaznaczył wicepremier, minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński, cytowany w komunikacie organizatorów. Jak poinformowali organizatorzy, na płycie obiektu zostaną ustawione cztery wielkie telebimy, na których zgromadzeni fani futbolu będą mogli obejrzeć mecz kadry Paulo Sousy. Nie zabraknie również występów artystycznych oraz wydarzeń edukacyjnych i kulturalnych, a także będzie można się zaszczepić szczepionką jednodawkową.

EURO 2021. Gdzie będzie baza polskiej kadry na Mistrzostwa Europy? Zamieszkają w Sopocie [ZDJĘCIA]

EURO 2021: Narodowa Strefa Kibica. CENA

Wejście będzie bezpłatne, ale każdy chętny będzie musiał pobrać specjalny bilet ze strony strefakibica.com. Strefa pomieści maksymalnie ok. 30 tysięcy osób.

EURO 2021: Narodowa Strefa Kibica. KIEDY?

Mecz Hiszpania - Polska rozegrany zostanie w Sewilli w sobotę 19 czerwca 2021 roku o godzinie 21.00

Źródło: EURO 2021: Narodowa Strefa Kibica powstanie. [GDZIE, KIEDY, CENA]