Pies

i

Autor: David Locke flickr.com Pies

DARMOWE CZIPOWANIE PSÓW 12.06 - gdzie Warszawiacy zaczipują czworonoga?

2021-06-11 15:33

To świetna informacja dla wszystkich posiadaczy psów w Warszawie! W sobotę, 12 czerwca, będzie można zupełnie za darmo zaczpipować swojego czworonoga! Gdzie i o której odbędzie się akcja? Jakie dokumenty trzeba ze sobą zabrać? Dowiecie się tego z naszego artykułu.

Darmowe czipowanie psów w Warszawie - w sobotę, 12 czerwca, każdy posiadacz czworonożnego przyjaciela będzie mógł całkowicie bezpłatnie wyposażyć go w specjalny czip wszczepiany pod skórę. Akcję organizuje Schronisko na Paluchu, a wszystko po to, by w razie znalezienia zaginionego psa, łatwiej było dostarczyć go z powrotem do właściciela. Na stronie warszawskiego ratusza czytamy: - Psy zaczipowane, w przypadku zagubienia się, nie muszą przyjeżdżać do schroniska i przeżywać ogromnego stresu z tym związanego. Po znalezieniu odwożone są do właściciela. Gdzie trzeba się udać, by w sobotę za darmo zaczipować psa? Jakie dokumenty trzeba mieć ze sobą? Przeczytacie o tym w dalszej części artykułu.

II Mistrzostwa Szczecina we wbijaniu gwoździ

Darmowe czipowanie psów w Warszawie - gdzie to zrobić 12.06?

Organizowana przez Schronisko na Paluchu akcja czipowania psów odbędzie się podczas VI Pikniku Sportowego "Pies na medal". To impreza przeznaczona dla wszystkich właścicieli i miłośników psów, a także całych rodzin. Wydarzenie jest okazją do promocji aktywnego spędzania czasu ze swoim czworonogiem. Impreza odbywa się w godzinach od 10:00 do 15:00 na terenie OSiR Bemowo (przy ul. Obrońców Tobruku 40). Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Sonda
Wolisz psy czy koty?

Czpipowanie psów w Warszawie - jakie dokumenty zabrać?

By za darmo zaczipować psa 12 czerwca, powinniśmy zabrać ze sobą książeczkę zdrowia zwierzęcia i dowód osobisty. W ciągu maksymalnie 7 dni od wydarzenia czipy zostaną zarejestrowane w bazie Safe-Animal, o czym opiekunowie zostaną poinformowani smsem.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: DARMOWE CZIPOWANIE PSÓW 12.06 - gdzie Warszawiacy zaczipują czworonoga?