AWARIA METRA M2 - kursuje komunikacja zastępcza

i

Autor: Janusz Jakubowski flickr.com Metro

AWARIA METRA M2 - kursuje komunikacja zastępcza [MATERIAŁ AKTUALIZOWANY]

2021-04-15 8:21

Trzy stacje drugiej linii metra w Warszawie wyłączone z użytku! ZTM donosi o awarii podziemnej kolejki 15 kwietnia i uruchamia komunikację zastępczą dla pasażerów. W naszym artykule sprawdzicie, gdzie nie jeździ metro i jak kursują zastępcze autobusy dla mieszkańców.

AKTUALIZACJA

Około godziny 9:00 przywrócono kursowanie pociągów metra na całej trasie linii M2.

Awaria metra M2 - informujący o tym komunikat w czwartek około godziny 5 opublikowało na swojej stronie ZTM. Z użytkowania wyłączono trzy stacje: Księcia Janusza, Młynów i Płocka. Na stronie możemy przeczytać, że z przyczyn technicznych kursowanie pociągów metra linii M2 odbywa się w pętli: Rondo Daszyńskiego – Trocka. Powodem awarii są najprawdopodobniej problemy z systemem kierowania ruchem. Dla wszystkich pasażerów i pasażerek korzystających z metra w czwartek rano oznacza to ogromne utrudnienia i opóźnione dojazdy do pracy. ZTM uruchomiło komunikację zastępczą. Warto się dowiedzieć, jak kursują zastępcze autobusy ZTM.

Plac zabaw grozy na Ursynowie

Awaria metra M2 - jak kursuje komunikacja zastępcza?

W związku z awarią metra M2, ZTM uruchamia komunikację zastępczą. W komunikacie na stronie czytamy: Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą kursującą na odcinku objętym zakłóceniem: Metro Księcia Janusza … Górczewska – Płocka – Kasprzaka … Rondo Daszyńskiego. Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwa usuwanie awarii. Gdy metro znów ruszy, poinformujemy Was w tym artykule.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: AWARIA METRA M2 - kursuje komunikacja zastępcza [AKTUALIZACJA]