Nowa płyta Jinjer

i

Autor: Nowa płyta Jinjer Nowa płyta Jinjer

Wielki wyciek z zespołu Jinjer? Do sieci trafił folder z plikami!

2021-05-20 13:04

Ukraińska formacja nie przestaje zaskakiwać. Przecież nie tak dawno temu dowiedzieliśmy się, że zespół w najbliższym czasie nie zamierza pojawić się na sesji w studio celem wyprodukowania nowego materiały, a nagle w Internecie pojawia się zaskakujące i pobudzające wyobraźnie fanów zdjęcie folderu pochodzącego komputera członka zespołu Jinjer.

Jak wynikało z wypowiedzi jednego z muzyków zespołu, która padła podczas ostatniego udzielonego przez Jinjer wywiadu, przez najbliższe dwa lata mieliśmy cierpieć na deficyt nowości autorstwa formacji. Los jednak bywa przewrotny.

Wielki wyciek z zespołu Jinjer? Tajemniczy folder z plikami

Wielu fanów zastanawia się nad tym czy tajemniczy folder z plikami to przypadkiem nie wyciek ważnych danych i informacji z zespołu Jinjer. Nic bardziej mylnego! To właśnie sami muzycy postanowili zasugerować światu, że mają niezłe asy w rękawie w postaci sporej ilości, wygląda na to, że już gotowego, muzycznego materiału.

Eska ROCK: Wywiad z Arturem Gadowskim (IRA)

 - Jeśli chodzi o Jinjer, to przypuszczam, że każdy nasz album będzie eksperymentem. Jesteśmy kapelą, która nigdy nie zatrzymuje się w jednym punkcie. Zawsze staramy się iść naprzód – mówi Eugenem Abdukhanov, rozmawiając z MetalInjection.net.

Jinjer - kiedy nowa płyta

Zastanawiacie się kiedy dokładnie pojawi się nowa płyta Jinjer? Wiele wskazuje na to, że być może całkiem niedługo. Nieoczywiste zapowiedzi muzyków z zespołu są na to dowodem. przypomnijmy, że formacja wyjątkowo dobrze wykorzystała czas pandemii koronawirusa na pracę w studio nagraniowym. - Patrząc na nasz najnowszy album, zmierzamy w stronę progresywnego metalu. Według mnie będzie to coś trochę bardziej melancholijnego, w pewnym sensie jeszcze bardziej mrocznego – komentuje Eugenem Abdukhanov. W tym roku będziecie mieć okazje spotkać muzyków na żywo w stolicy małopolski. Jinjer wystąpi w Krakowie już 20 września 2021 roku.

Sonda
Czy imprezy powinny odbywac się bez jakichkolwiek limitów w 2021 roku?