Toyah tym razem przebiła poprzednie covery i pokazała wszystko, śpiewając hit 'The Rolling Stones' [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/KsjQZOppJPs

Toyah tym razem przebiła poprzednie covery i pokazała wszystko, śpiewając hit 'The Rolling Stones' [WIDEO]

2021-04-20 11:03

Robert Fripp i jego żona Toyah nie raz już zaskoczyli, prezentując covery znanych numerów w zabawny sposób. Tym razem pojawiła się przeróbka zespołuThe Rolling Stones, ale dosyć odważna. Już ostatnio można było zaobserwować, że Toyah występuje w coraz odważniejszych strojach, jednak teraz przebiła samą siebie.

Robert Fripp i jego żona Toyah, od dłuższego czasu wrzucają do sieci przeróbki znanych numerów, które często są bardzo specyficzne i zabawne. Po świetnie przyjętych coverach Black Sabbath, Led Zeppelin, Guns N’ Roses, Metalliki czy Nirvany, przyszedł czas na małą zmianę konwencji, a w zasadzie na odważny ruch. Fani specyficznego humoru małżeństwa mogą być spokojni, dalej jest absurdalnie, jednak teraz Toyah postanowiła odsłonić więcej niż wcześniej.

Co tam w środku gra - Evanescence (The Bitter Truth)

Toyah postanowiła pokazać wszystko, nagrywając z Robertem Frippem odważny cover The Rolling Stones

Robert Fripp i jego żona Toyah, od dłuższego czasu wrzucają do sieci przeróbki znanych numerów, które często są bardzo specyficzne i zabawne. Jakiś czas temu można było zauważyć, że Toyah jest coraz odważniej ubrana na nagraniach. Tym razem artystka postanowiła pokazać wszystko, do tego wykonując numer The Rolling Stones. Zobaczcie i posłuchajcie, jak wypadł cover:

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]