„The Last of Us”: 2. sezon to nie koniec. Twórcy wypowiedzieli się na temat przyszłości serialu

i

Autor: materiały prasowe HBO Max „The Last of Us”: 2. sezon to nie koniec. Twórcy wypowiedzieli się na temat przyszłości serialu

The Last of Us - genialne wykonanie muzyki z serialu!

2023-03-22 10:50

The Last of Us, jak wiele seriali HBO przed nim, doczekało się niezwykłego intra muzycznego. Ten motyw zapamiętali wszyscy, którzy obejrzeli przynajmniej kilka odcinków. Teraz możecie odkryć je jeszcze raz we wspaniałym wykonaniu Aliny Gingertail.

Alina Gingertail to artystka, którą na YouTubie obserwuje już ponad milion fanów. Swoją popularność zawdzięcza niezwykłemu talentowi. Potrafi nie tylko pięknie śpiewać, lecz również grać na kilku instrumentach. Najchętniej wykonuje muzykę, która znamy dobrze z gier, filmów i seriali. Jej wykonanie May It Be z The Lord of the Rings jest jednym z najlepszych, jakie możecie znaleźć w sieci! Fani ścieżki dzwiękowej z gry Wiedźmin również znajdą na jej profilu coś dla siebie, a to między innymi doskonale zagrany przez artystkę utwór Hunt Or Be Hunted z Wiedźmin III: Dziki Gon. Ponadto artystka dba o wizualny aspekt swoich wykonań. Zawsze możemy zobaczyć ja w dopasowanym stroju.

The Last of Us - genialne wykonanie muzyki z serialu!

Magicznego wykonania intra z serialu The Last of Us możecie posłuchać poniżej. Nie da się ukryć, że liczba instrumentów, na których zagrała motyw muzyczny artystka robi wrażenie.

Pętla widmo niczym z Czarnobyla. Opuszczona trasa w Krakowie

Wednesday: arcytrudny QUIZ dla fanów! Czy uważnie oglądałeś serial?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma główna bohaterka w pierwszym sezonie serialu?
Źródło: The Last of Us - genialne wykonanie muzyki z serialu!