“Szybcy i wściekli 10” online: data premiery. Gdzie i kiedy obejrzeć film?

i

Autor: Universal Pictures “Szybcy i wściekli 10” online: data premiery. Gdzie i kiedy obejrzeć film?

Szybcy i wściekli

“Szybcy i wściekli 10” w błyskawicznym tempie trafią do sieci! Kiedy premiera filmu na VoD?

2023-06-05 11:10

10. część The Fast Sagi nie zdążyła się jeszcze porządnie zadomowić w kinach, a już zmierza do streamingu. Kiedy “Szybcy i wściekli 10” wylądują na polskim małym ekranie?

“Szybcy i wściekli 10” to film, który może nie zdobył szczególnej przychylności krytyków i widzów (eufemistycznie rzecz ujmując), ale cieszy się dość sporą popularnością. To jednak nie oznacza, że familia Toretto długo pociągnie na wielkim ekranie. W Stanach trafi bowiem na VoD już za kilka dni.

“Szybcy i wściekli 10” zmierzają do streamingu. Data premiery w Polsce nie jest jednak znana

Amerykanie obejrzą “Fast 10” w domowym zaciszu już 9 czerwca, czyli zaledwie 23 dni po kinowej premierze. Tak szybki debiut w streamingu można tłumaczyć faktem, iż nadchodzi czas głośnych, widowiskowych premier, więc trzymanie “Szybkich i wściekłych” w kinach zwyczajnie mija się z celem.

Nie oznacza to jednak, że w tym samym czasie Dom i ekipa wylądują również na polskim małym ekranie. O premierze online w naszym kraju nikt się bowiem nie zająknął, ale gdy tylko coś się w tej materii zmieni, nie omieszkamy was poinformować.

“Szybcy i wściekli” ani myślą zmierzać do mety. Przed nami cały szereg filmów z The Fast Sagi

Choć 10. część “Szybkich i wściekłych” miała być wielkim finałem, familia Toretto nie schodzi ze sceny. Zakończenie rozbito bowiem na aż trzy filmy, a do tego zapowiedziano już przynajmniej dwa spin-offy – ten o kobiecych bohaterkach, i o solowych przygodach Luke’a Hobbsa. A Michelle Rodriguez, filmowa Letty, dopiero co narzekała, że filmów Marvela jest już zbyt dużo…

“Szybcy i wściekli” - jak dobrze znasz popularną serię?

Pytanie 1 z 13
Zgodnie z chronologią wydarzeń akcja “Tokio Drift” rozgrywa się po części…
“Szybcy i wściekli” - jak dobrze znasz popularną serię? Quiz
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Źródło: “Szybcy i wściekli 10” w błyskawicznym tempie trafią do sieci! Kiedy premiera filmu na VoD?