Stan zdrowia Grzegorza Markowskiego jest zły? Wokalista wydał oświadczenie. Co dalej z pożegnaniem Perfectu?

i

Autor: screen: https://youtu.be/VdV1Zc_PFdg

Stan zdrowia Grzegorza Markowskiego jest zły? Wokalista wydał oświadczenie. Co dalej z pożegnaniem Perfectu?

2021-04-28 10:05

Przed wybuchem pandemii, zespół Perfect miał zamiar zagrać pożegnalne koncerty, które miały się odbyć w dużych halach. Niestety, wydarzenia zostały odłożone na dalsze terminy, a jak teraz się okazuje, możliwe, że w ogóle się nie odbędą. Wszystko przez stan zdrowia Grzegorza Markowskiego.

Zespół Perfect miał pożegnać się z fanami, grając dużą trasę koncertową, która była planowana na duże hale. Niestety, pandemia koronawirusa zmieniła wszystko i zespół był zmuszony przełożyć wydarzenia na odległe terminy. Teraz nie wiadomo czy wydarzenia się w ogóle odbędą, a wszystko przez stan zdrowia Grzegorza Markowskiego.

Co tam w środku gra - Yugoton

Grzegorz Markowski jest w złym stanie zdrowia. Artysta wydał specjalne oświadczenie

Na profilu Patrycji Markowskiej pojawił się wpis, który zawiera oświadczenie od Grzegorza Markowskiego. Jak możemy się dowiedzieć, artysta jest w kiepskim stanie zdrowia:

Gdy z chłopakami żegnaliśmy się z Wami – obiecaliśmy zagrać serię koncertów kończących nasze wspólne perfectowe granie. I to był super plan. Perspektywa, że robi się coś ostatni raz, jest bardzo kusząca.

To było przed pandemią. Przekładamy zaplanowane ponad rok temu koncerty z miesiąca na miesiąc. Przesuwamy, zmieniamy i jednocześnie, co ważne, nie gramy, nie próbujemy razem. A wierzcie bądź nie – to jest bardzo ważne. Bez tego nie da się wyjść i zaszaleć. A to z uwagi m.in. na mój stan zdrowia, który się ostatnio pogorszył.

Z ciężkim sercem chcę Was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla Was tak jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja.

Dokładniejsze szczegóły nie są znane, fani jednak liczą, że uda się zespołowi zagrać ostatni raz.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]