SkyShowtime z nowościami na czerwiec. Wśród premier “Tatuażysta z Auschwitz” i dokument o Milli Vanilli

i

Autor: SkyShowtime SkyShowtime z nowościami na czerwiec. Wśród premier “Tatuażysta z Auschwitz” i dokument o Milli Vanilli

Co warto obejrzeć?

SkyShowtime z nowościami na czerwiec. Wśród premier “Tatuażysta z Auschwitz” i dokument o Milli Vanilli

2024-05-29 15:10

Jakie ciekawe produkcje zasilą ofertę SkyShowtime w czerwcu 2024 roku? Które filmy i seriale są warte uwagi? Przedstawiamy listę premier platformy na kolejny miesiąc.

SkyShowtime na czerwiec – premiery filmów i seriali. Co obejrzymy w tym miesiącu?

W czerwcu w SkyShowtime czeka nas kilka filmowo-serialowych premier, z których najgłośniejszą jest bez wątpienia “Tatuażysta z Auschwitz” – adaptacja kontrowersyjnej i niezwykle popularnej powieści, która zapoczątkowała szkodliwy trend “romansideł obozowych”. W jednej z głównych ról wystąpiła polska aktorka, Anna Próchniak.

Ponadto czeka nas też ciekawy debiut dokumentalny w postaci filmu o Milli Vanilli – zespole, który jako jedyny w historii musiał zwrócić statuetkę Grammy przez… oszustwo. Przechodząc jednak do meritum, poniżej zamieszczamy rozpiskę filmowo-serialowych premier czerwca 2024 w SkyShowtime.

Milli Vanilli (film) – premiera 1 czerwca

Od błyskawicznego wzlotu do upadku na oczach całego świata – ten fascynujący dokument prezentuje nieznane informacje o słynnym popowym duecie Milli Vanilli i skandalu, jaki wybuchł w latach 90., kiedy okazało się, że tak naprawdę śpiewał za nich ktoś inny.

Air Force One Down (film) – premiera 1 czerwca

Podczas swojej pierwszej misji na pokładzie Air Force One nowa agentka Secret Service staje przed arcytrudnym zadaniem, kiedy samolot przejmują terroryści dążący do zablokowania ważnej umowy energetycznej. Nasza bohaterka musi wykazać się wielką odwagą i umiejętnościami podczas starcia z bezlitosnym przeciwnikiem. Stawką tej gry jest życie prezydenta i uniknięcie światowego kryzysu, który może zmienić bieg historii.

Mayor of Kingstown, sezon 3 – premiera 6 czerwca (pierwszy odcinek, reszta co tydzień)

“Mayor of Kingstown” opowiada o rodzinie McLusky – nieformalnych władcach Kingstown w stanie Michigan, gdzie jedyna prosperująca branża to więziennictwo. Serial porusza kwestie systemowego rasizmu, korupcji i niesprawiedliwości, wychodzących na światło dzienne za sprawą bohaterów, którzy próbują przywrócić sprawiedliwość i porządek w mieście pogrążonym w chaosie.

Tatuażysta z Auschwitz (serial) – premiera 7 czerwca

Scenariusz tego 6-odcinkowego miniserialu został oparty na powieści Heather Morris, inspirowanej wspomnieniami Laliego i Gity Sokolov, którzy poznali się jako więźniowie w Auschwitz. Krótko po przybyciu na miejsce Lali zostaje jednym z tatuażystów odpowiedzialnych za nanoszenie numerów identyfikacyjnych na ramiona współwięźniów. Pewnego dnia poznaje Gitę (Anna Próchniak), której tatuuje na ramieniu więzienny numer. Lali i Gita zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia – tak wygląda początek tej niezapomnianej opowieści o uczuciach i odwadze.

Miłe towarzystwo (film) – premiera 28 czerwca

Fabularny debiut reżyserski Nidy Manzoor, twórczyni cenionego brytyjskiego serialu We Are Lady Parts. Bohaterką filmu jest początkująca adeptka sztuk walki, Ria Khan, która wierzy, że musi uratować swoją starszą siostrę Lenę przed aranżowanym małżeństwem. W imię niezależności i siostrzeństwa realizuje więc ambitny plan, aby zapobiec ślubowi.

Trolle 3 (film) – premiera 29 czerwca

Po dwóch filmach, w których przyjaźnili się i flirtowali, Poppy i Mruk wreszcie oficjalnie są parą! Dzięki temu Poppy odkrywa też sekretną przeszłość Mruka. Okazuje się, że kiedyś należał do jej ulubionego boysbandu BroZone, którego pozostałymi członkami byli jego bracia: Floyd, John Dory, Spruce i Clay. BroZone rozpadł się, kiedy Mruk był jeszcze mały. To samo spotkało jego rodzinę, więc od tego czasu nie widział swoich braci. Kiedy jednak para niegodziwych gwiazd pop – Velvet i Venner – porywa Floyda, aby wykorzystać jego muzyczny talent, Mruk i Poppy wyruszają w trudną, pełną emocji podróż, żeby uratować brata przed losem znacznie gorszym niż zapomnienie.

SPRAWDŹ TEŻ: Co obejrzeć w czerwcu na Netflixie? Wśród premier “Bridgertonowie”, “Łasuch” i polski “Spadek”

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
Wszystko na ekranie to ściema. Niewidoczne efekty komputerowe w filmach| To Się Kręci #34
Źródło: SkyShowtime z nowościami na czerwiec. Wśród premier “Tatuażysta z Auschwitz” i dokument o Milli Vanilli