Lśnienie

i

Autor: Screen z YouTube/Movieclips

Siekiera Jacka Nicholsona z filmu "Lśnienie" trafiła na aukcje! Kwota robi wrażenie!

2022-04-19 13:50

Teraz każdy będzie mógł stać się posiadaczem kultowej siekiery Jacka Nicholsona! Jeden z najbardziej znanych rekwizytów w historii kina trafił właśnie na aukcję. Cena wywoławcza przedmiotu robi wrażenie!

Siekiera z filmu "Lśnienie" może być twoja! Kultowy przedmiot trafił na aukcję i właściwie każdy może stać się posiadaczem rekwizytu, który był na planie jednej z najpopularniejszych produkcji w historii kina. "Lśnienie" to klasyk, za który odpowiedzialny jest genialny Stanley Kubrick. Właściciele legendarnej siekiery twierdzą, że to jedna z ostatnich, którą można nabyć. Przypomnijmy, że oryginalny topór został sprzedany w 2019 r. za około 223 tyś. dolarów. Większość rekwizytów w filmie była piankowa. Jedna z takich siekier została już sprzedana za prawie 58 tyś. dolarów, a kolejna właśnie trafiła na aukcję. Sam przedmiot to oczywiście nie wszystko!

Wywiadówka - Tester Gier

Lśnienie - siekiera z filmu do kupienia

Kto chciałby stać sie posiadaczem kultowej siekiery Jacka Nicholsona? Teraz wszyscy chętni mają szansę. Rekwizyt w specjalnej gablocie trafił na stronę Gotta Have Rock and Roll, a razem z nim zdjęcia z filmu i fotografia z autografem. Dokładnie tę samą siekierę trzymał w dłoniach popularny aktor. Dla kupca czeka również potwierdzenie autentyczności wydane przez amerykański przemysł filmowy oraz certyfikat Gotta Have Rock & Roll. Jeżeli ktoś planuje stać się posiadaczem kultowego rekwizytu, to musi sięgnąć głęboko do portfela. Cena startuje od 50 tyś. dolarów! Link do aukcji znajdziecie TUTAJ.

Sonda
Lubisz zbierać gadżety filmowe?

O czym jest Lśnienie?

Jack Torrance (Jack Nicholson) pracuje jako dozorca hotelu Panorama w górach stanu Kolorado. Pensjonat jest zamknięty na zimę, więc Jack z rodziną są jedynymi mieszkańcami budynku. Kiedy burze śnieżne blokują familię Torrance'ów w hotelu, Danny (Danny Lloyd), syn Jacka, który ma nadprzyrodzone, telepatyczne zdolności odkrywa, że pensjonat jest nawiedzony i duchy powoli doprowadzają jego ojca do obłędu. Kiedy Jack spotyka zjawę pana Grady'ego (Philip Stone), poprzedniego dozorcy hotelu, sytuacja staje się coraz groźniejsza.