Sharon Osbourne chce stworzyć film o jej życiu z Ozzym

2020-01-15 16:17
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/channel/UCvPh0iaCmHZPPiGAUOnP28Q

Sharon Osbourne od wielu lat jest menedżerem Ozzy'ego, pozostając także oddaną przyjaciółką i żoną. Życie pary nie było usłane różami, a czasami niezdrowy rock and roll przejmował kontrolę. Sharon chce opowiedzieć o wspólnym życiu z wokalistą i to w specjalnym filmie.

Wspólne życie Sharon i Ozzy'ego to pasmo sukcesów, porażek i życiowych zawirowań. Z pewnością można tutaj stwierdzić, że para żyła mocno rock and rollowo, a czasami to, że Sharon trzymała Ozzy'ego w ryzach, uratowało mu życie i karierę. Teraz to wszystko ma zostać ukazane w specjalnym filmie.

SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: KIM JEST LITZA DLA TOMASZA 'LIPY' LIPNICKIEGO? [WYWIAD]Sharon Osbourne chce stworzyć film o jej życiu z Ozzym

Sharon wzięła udział w wywiadzie dla programu 'The Talk', gdzie ujawniła, że do końca 2020 roku, chce wyprodukować film o jej życiu z Ozzym. Produkcja ma skupić się na dzieciństwie Sharon, młodości i pierwszych latach z Ozzym. Film ma zakończyć się ślubem z artystą, jak powiedziała Sharon:


Nie chcę kolejnego filmu o muzyku, pełnego rock and rolla, seksu i narkotyków. Nie powstał jeszcze film o kobiecie, która pracuje jako menadżerka i o kimś, kto odnosi sukces za sprawą ciężkiej walki, jakąmusiał stoczyć.
Kręcimy własny film. Mamy umowę i teraz z Ozzym pracujemy ze scenarzystą.

LINDEMANN ZAPREZENTOWAŁ BRUTALNĄ WERSJĘ KLIPU DO 'ACH SO GERN' [WIDEO]


Nie znamy dokładnej daty premiery, jednak można się spodziewać, że będzie to produkcja w klimacie klipu 'Under the graveyard'. Najnowszy album Ozzy'ego ukaże się w lutym 2020.