HBO Max

Serial "Idol" już na HBO. W głównej roli córka bardzo znanego aktora. Produkcja "zbiera baty" od krytyków, ale widzowie mają odmienne zdanie na jej temat

W bibliotece HBO pojawił się już pierwszy odcinek serialu "Idol". Debiutująca na festiwalu w Cannes produkcja to głośna i dość mocno wyczekiwana propozycja, w której w główną wolę wcieliła się Lily-Rose Depp. Eksperci w krytyczny sposób odnoszą się do tego tytułu. A co po pierwszym odcinku sądzą o nim widzowie?

Spis treści

 1. "Idol" - nowy serial HBO 
 2. O czym jest "Idol"?
 3. "Idol" - zwiastun serialu 
 4. Opinie fanów o pierwszym odcinku serialu "Idol"
 5. Córka Johnego Deppa w głównej roli w "Idolu"
 6. Kiedy kolejne odcinki serialu "Idol"?

"Idol" - nowy serial HBO 

Na platformie HBO Max dostępny jest już pierwszy odcinek serialu "Idol" w reżyserii Sama Levinsona, który odpowiadał także m.in. za "Euforię". Debiutująca na platformie produkcja to tytuł, na który widzowie czekali od kilku miesięcy. "Idol" po raz pierwszy został pokazany na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes, gdzie otrzymał owacje na stojąco. Zupełnie inaczej serial został jednak oceniony w recenzjach krytyków, którzy nie szczędzili mu gorzkich słów. Budząca kontrowersje produkcja ma ich zdaniem epatować przemocą i scenami seksu. 

O czym jest "Idol"?

"Idol" to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji HBO w 2023 roku. Przypomnijmy, że jego premiera była przewidziana na 2022 rok, jednak nie doszła do skutku. Produkcja pojawiła się na platformie na początku czerwca, zaraz po zakończeniu czwartego sezonu “Sukcesji”.

Nowy tytuł HBO Max to propozycja dla dorosłych widzów. W "Idolu" zobaczymy dużo hardcorowych scen erotycznych, narkotyków i przemocy. 

Serial opowiada historię debiutującej piosenkarki, dla której najważniejsze jest, by za wszelką cenę zrobić karierę w branży. Dziewczyna przechodzi jednak załamanie nerwowe. 

Jocelyn, która z powodu załamania nerwowego musiała przerwać ostatnią trasę koncertową, postanawia upomnieć się o należny jej tytuł największej i najseksowniejszej gwiazdy pop w Ameryce. Jej pasje rozpala na nowo Tedros, impresario z nocnego klubu o mrocznej przeszłości. Czy miłosne przebudzenie pozwoli jej wspiąć się na wyżyny czy może sprawi, że odkryje najciemniejsze zakamarki własnej duszy? - czytamy w opisie produkcji. 

"Idol" - zwiastun serialu 

Opinie fanów o pierwszym odcinku serialu "Idol"

Jak już wspomnieliśmy, wielu krytyków nie oceniło pozytywnie nowości HBO Max. Ich zdaniem "Idol" jest "odrażający i brutalny", a sama Lily Rose- Depp, choć śliczna, nie jest uosobieniem seksapilu. 

Po udostępnieniu pierwszego odcinka, na facebookowym profilu HBO Max, pojawiły się komentarze pierwszych widzów. Co ciekawe, większość z nich ma pozytywny wydźwięk. 

Serial zbiera mnóstwo negatywnych komentarzy, ale mnie się bardzo podoba

Córka Johnego Deppa w głównej roli w "Idolu"

W rolę Jocelyn wciela się Lily-Rose Depp, która prywatnie jest córką Johnego Deppa. Aktorka i modelka, urodzona 27 maja 1999 roku w Paryżu, dorastała na oczach całego świata. Jej aktorska przygoda rozpoczęła się od epizodycznej roli w filmie "Kieł" z 2014 roku. Do tej pory zagrała w kilkunastu produkcjach.

Warto dodać, że poza młodą Deep, w serialu gra także The Weeknd, a także muzycy: Troye Sivan, Moses Sumney, członkini koreańskiego zespołu Blackpink- Jennie Ruby Jane, Ramsey oraz producent muzyczny Mike Dean.

Zobacz także: "The Idol" - będzie naprawdę pikantnie

Zaczyna się ciekawie 🙂

Kolejny sztosik

Kiedy kolejne odcinki serialu "Idol"?

Kolejne odcinki serialu "Idol" pojawią się na platformie:

 • 1. odcinek - 5 czerwca
 • 2. odcinek - 12 czerwca
 • 3. odcinek - 19 czerwca
 • 4. odcinek - 26 czerwca
 • 5. odcinek - 3 lipca
 • 6. odcinek - 10 lipca
Źródło: Serial "Idol" już na HBO. W głównej roli córka bardzo znanego aktora. Produkcja "zbiera baty" od krytyków, ale widzowie mają odmienne zdanie na jej temat