„Puchatek: Krew i miód” jednym z najgorszych filmów w dziejach? Miażdżące oceny krytyków i widzów

i

Autor: materiały prasowe „Puchatek: Krew i miód” jednym z najgorszych filmów w dziejach? Miażdżące oceny krytyków i widzów

Horrory

„Puchatek: Krew i miód” jednym z najgorszych filmów w dziejach? Oceny nie pozostawiają złudzeń

2023-03-23 22:41

Powiedzieć, że krwawe przygody Puchatka i Prosiaczka nie zachwyciły widzów, to jak nic nie powiedzieć. „Krew i miód” zadebiutował jakiś czas temu na zachodzie (do Polski zawędruje z końcem marca) i został dosłownie zmiażdżony.

„Puchatek: Krew i miód” to początek nowego trendu w kinie grozy, który polega na reinterpretacji kultowych bajek, poprzez przedstawianie przyjaciół z dzieciństwa w makabryczny sposób. Film Rhysa Frake-Waterfielda znalazł się na liście najbardziej oczekiwanych filmów roku, według serwisu IMDb, ale ostatecznie nie zadowolił odbiorców.

„Puchatek: Krew i miód” jednym z najgorszych filmów w dziejach? Miażdżące oceny krytyków i widzów

W serwisie Rotten Tomatoes, będącym jednym z najpopularniejszych agregatorów ocen w sieci, „Puchatek: Krew i miód” osiągnął zatrważający wynik zaledwie 5% świeżości, co zalicza go w poczet 100 najgorszych filmów wszech czasów. Widzowie wycenili go już na 50%, co wciąż nie jest dobrym wynikiem, choć tragedii nie ma. Horrorowi zarzuca się przede wszystkim kiepski scenariusz, tragiczną grę aktorską i zwykłą… głupotę.

Co ciekawe, w serwisie Metacritic film otrzymał już ocenę 7.7 od widowni (62 pozytywne recenzje, 3 mieszane i 19 negatywnych).

„Puchatek: Krew i miód” – o czym opowiada film i kiedy trafi na ekrany polskich kin?

W trakcie seansu będziemy świadkami tego, jak dorosły Krzyś postanawia zapoznać swą ukochaną z przyjaciółmi z dzieciństwa. Nie wie jednak, że Kubuś i Prosiaczek nie znieśli jego odejścia najlepiej. Efekt będzie taki, że Miś ze Stumilowego Lasu zabierze różowego przyjaciela na wyprawę, a ich ofiarami stanie się grupa młodych dziewcząt zamieszkujących domek letniskowy. Polską premierę wyznaczono na 31 marca.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze horrory ostatnich lat?

Pytanie 1 z 12
Zacznijmy od czegoś prostego – który z tych horrorów nie należy do uniwersum Obecności?
Najpopularniejsze horrory ostatnich lat - jak dobrze je znasz? QUIZ
OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11
Źródło: „Puchatek: Krew i miód” jednym z najgorszych filmów w dziejach? Oceny nie pozostawiają złudzeń