Kubuś Puchatek: Krew i Miód - druga część powstanie. Co wiemy o sequelu?

i

Autor: Monolith Films Kubuś Puchatek: Krew i Miód - druga część powstanie. Co wiemy o sequelu?

Puchatek będzie dalej mordował: głośny horror „Krew i miód” doczeka się sequela

2023-02-02 17:11

„Kubuś Puchatek: Krew i Miód” zawita wkrótce w kinach i już wiemy, że na tym krwawa krucjata kultowego misia się nie zakończy. Twórcy zapowiedzieli już kontynuację, która doczekała się nawet plakatu.

Opowieść o Kubusiu Puchatku, czyli legendarnym smakoszu miodku, weszła jakiś czas temu do domeny publicznej, co pozwoliło Rhysowi Frake-Waterfieldowi na powołanie do życia jej krwawej reinterpretacji. Filmowiec nie zwalnia jednak tempa i ani myśli poprzestać na jednej produkcji. Zapowiedział już kilka innych bajkowych horrorów (o Piotrusiu Panie i Bambim), a także sequel „Krwi i Miodu”, w którym zobaczymy resztę mieszkańców Stumilowego Lasu.

„Kubuś Puchatek: Krew i Miód” doczeka się kontynuacji. O czym opowie horror?

„Krew i Miód” przedstawi nam wydarzenia z czasów, gdy Krzyś, jako dorosły mężczyzna, postanowi zapoznać swoją dziewczynę z dawnym przyjaciółmi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że Kubuś i Prosiaczek nie znieśli jego odejścia najlepiej. Uzbrojeni w siekiery rozpoczną swą krwawą krucjatę, a ich ofiarami padnie grupa młodych dziewcząt przebywających w odciętym od świata domku letniskowym.

Sequeli nosi obecnie tytuł „Winnie The Pooh 2”, a plakat zapowiada, że przyjaciele ze Stumilowego Lasu poprzysięgną krwawą zemstę. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy kontynuacja trafi do kin.

Winnie The Pooh 2 - powstanie sequel horroru Krew i miód

i

Autor: materiały prasowe Winnie The Pooh 2 - powstanie sequel horroru Krew i miód

„Kubuś Puchatek: Krew i Miód” – kiedy premiera w Polsce?

Uzbrojony w siekierę Kubuś zawita w naszym kraju ponad miesiąc po amerykańskiej premierze. Polski debiut zapowiedziano bowiem na 31 marca 2023 roku (w USA film ukaże się zaś 15 lutego).

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Źródło: Puchatek będzie dalej mordował: głośny horror „Krew i miód” doczeka się sequela